5 Kwalitatieve CD's van het prestigieuse ECM-label, in nieuwstaat
Decoratieve oude handgeblazen wijnfles met intens donkere kleur en diepe bodem
Futuristische mascotte van motorkap Amerikaanse oldtimer Pontiac, jaren '50
Beschilderd metalen ornament van kermis paardenmolen uit de jaren '50, H 98,5 x B 198 (zie ook lot 369)
Statige oude eikenhouten kast van een pendule in prima gesculpteerd kwartiershout, 19e eeuw
Vintage paspop, stijlvol damesmodel met expressieve "look", H 179cm
Vintage paspop, stijlvol damesmodel met gemaquilleerd gezicht en grote wimpers, wespentaille en elegante schoentjes, genummerd 175, H 177cm
2 Franstalige stripverhalen (bande dessinée) van André Franquin, edition Dupuis, 1976, hardcover, goede staat
Set stijlvolle kommen met verzilverde rand, Italiaans design van het merk Rocco Bormioli
Vier Franstalige stripverhalen (bande dessinée) "Les aventures de Lefranc" van Jacques Martin, edition Casterman, hardcover, goede staat
Vier Franstalige stripverhalen (bande dessinée) "Natacha" van François Walthéry, Marsu Productions, 1989, hardcover, goede staat
Voortreffelijk hotelbelletje met geciseleerd zilveren heft gemerkt met meestermerken, 18e of 19e eeuw, H 15cm
2 Franstalige stripverhalen (bande dessinée) van André Franquin, Marsu Productions, 1987, hardcover, goede staat
2 Elegante oude messing olielampen met mooie patina (, H 24cm
Eigenaardig en leuk vintage porseleinen beeldje dat dienst doet als likeurfles (hoofdje is afneembaar), jongedame in hermelijnsmantel, onderaan gemerkt "Marie Brizard, made in France"
Goed ingekaderde kleurenets (vernis-mou), herfsttafereel van een schaapsherder aan de rand van het bos, gesigneerd Ducellier
Oliepastel op hardboard, marine met zeilboten, linksboven gesigneerd Cortier, 36 x 29cm
Olie op mahoniehouten paneel, scene galante dans un parc, Frankrijk, 19e eeuw
Pastelkrijt op papier, stadstafereel, onleesbaar gesigneerd, 1965
Olie op doek, winterlandschap met paard, koets en jachthond aan het kasteel, groot werk in mooi verguld kader, 19e eeuw, 80 x 64cm
Olie op paneel, tafereel van een ruiter te paard op de landweg naar het dorp bij zonsondergang, gesigneerd Boulard, 27 x 21cm
Ets (droge naald), landschapstafereel met brug, 1952, genummerd Ets 1/15, onleesbaar gesigneerd, 29 x 24cm
Ets (eau forte), landschapstafereel, met Spaanse tekst in de plaat, 33 x 27cm
Kleurrijk modern kunstwerk, goed ingekaderd achter glas, onleesbaar gesigneerd onderaan rechts, 35 x 28cm
Leuk eikenhouten keuken- of apothekerskastje of vitrine met 2 fraaie deurtjes, 51 x 31cm
Pastel op doek, sfeervol en groot portret van een zanger/muzikant met hoge hoed, circa 1900, getiteld "De bon coeur", gesigneerd Ferdinand Willaert, H 100 x 66cm
Fraai 19e eeuws eikenhouten haardscherm en tapisserie met tafereel van nimfen en een musicerende engel in het park, 100 x 59cm
Statig rond eikenhouten Art Deco tafeltje met inlegwerk in ster-vorm, mooie patina, circa 1920, H 67 x Dia 49cm
Eén-deurs-kastje in notelarenhout met lade, meubeltje kan perfect dienst doen als sokkel voor plant of sculptuur, H 72 x D 31 x B 37cm
Kwaliteits zakhorloge voor een dame, met inscripties, rijkelijk versierd met bloemen op de achterzijde, gemerkt en in goed werkende staat