2 Antieke boeken "L'armée Française - Types et uniformes, Tomes 1 & 2", prachtig geïllustreerde luxe uitgave, met handtekening van de auteur, eind 19e eeuw
Olie op doek "Risques à deux", gesigneerd A. Teleki, 1973
Olie op paneel, zuiders marine-tafereel met zeilboot, gesigneerd Ch. Bisschops, 56 x 36cm
Ets, getiteld "Kreta", beperkte oplage, "Eigen druk 4/10", gesigneerd R.Coorevits, 50 x 39cm
Vintage lavabo in groen terrazzo graniet of marmer, L 60 x B 50 x H 30cm
Prachtige pastel op papier, portret van markiezin de Pompadour (maitresse van koning Lodewijk XV) omringd door een engel met masker, toverstaf en cirkel van sterretjes, gesigneerd M.Q. de la Tour voor Maurice Quentin de la Tour, 18e eeuw
Vintage paspop, damesmodel met wespentaille en elegante schoentjes, op metalen voet, gemerkt, H 177cm
Ets, getiteld "Kretenzer", beperkte oplage, "Eigen druk 3/15", gesigneerd R.Coorevits, 50 x 39cm
19e eeuwse ets, dorpszicht aan de rivier met koppeltje, brug en koeien aan de rivier, 40 x 34cm
Schitterende facetgeslepen kristallen karaf, Val Saint lambert, H 35cm, zie ook lot 257 !! ( zonder dop, maar dit is makkelijk te vinden )
Grote kleurenlithografie, Nelson bij de uitvaart in Portsmouth voor de Slag van Trafalgar, 107 x 77cm
19e eeuwse kwalitatieve kast in kwartiers hout met mooi uitgewerkte grote boog, 2 oplegdeuren en lade onderaan, H 237 x 172 x 74cm
19e eeuws kwaliteitsmeubel met elegante dubbele boog en 2 sierlijke oplegdeuren, H 240 x 153 x 50cm
Olie op doek, kleurrijke afbeelding van een oude man aan de ontbijttafel, gesigneerd "Gobron R", 92 x 77cm
Olie op metaal, afbeelding van Sint Anna te Drieën, 73 x 59cm
Sierlijk beeld in terracotta-kleur "Mort de Narcisse", gesigneerd "Blaise", voor Aimé Gustave Blaise, 1e helft 20e eeuw, 59 x 33 x 22cm
Oud olielampje in geelkoper met transparante facet geslepen gekleurde stenen die fonkelen wanneer het lampje brandt, H 23cm
Prachtig afgewerkt kruisbeeld met Christus in pijpaarde in een zwartgelakte ovalen kader met paarsfluwelen achtergrond, 87 x 57cm
Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, uitzonderlijk model met messing bolletjes in de ring, Dia 13cm
Oude fijne Franse likeurfles, de dranken creëren een leuk palet van 4 verschillende kleuren, H 29cm (zonder stopjes)
Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, 19e eeuw, uitzonderlijk model met mooie patina, Dia 17cm
Oud imposant vintage roversfiguur, uitzonderlijk model, H 188 cm
Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, 19e eeuw, Dia 9cm
Antiek Frans lampje met ronde glazen stolp, mooi versierd met zwaluwen, H 22cm
Katoenen buste met gechromeerde plooibare armen, op ronde metalen voet, aanpasbaar in de hoogte, H 106 x 51cm
Mooi oud juweel in generfde zwarte onyx-edelsteen, Dia 11cm
Eén transparant en één geelkoperen olielampje met fijne glazen stolp
Olie op doek, kleurrijk bloementafereel, goed ingekaderd, 79 x 71cm
Fraai versierd kannetje in verzilverd tin, 19e eeuw, onderaan gemerkt met meestermerken, H 17cm
Oud gepolychromeerd Mariabeeld op een houten sokkel, H 28cm