19e Eeuws Indonesisch Topeng theater- of dansmasker, Bali of Java
Prachtige lithografie "Pieta", genummerd 86/100, mooi ingekaderd, gesigneerd Anto Carte, mede-oprichter van de groep Nervia, 70x78cm
Ingekleurde 19e eeuwse aquaforte kopergravure, François Louis Couché (dit Couché fils), "Embarquement des Anglais en Hollande, le Trente Novembre 1799" naar een tekening van Jacques Swebach-Desfontaines (1769–1823), 43x55cm
Gepolychromeerd hout, deels verguld, 21 x 17 x 8,5cm
Koppel antieke vierkante Chinese vazen in porselein met figuratief decor, mooie staat, H 42cm
Antieke plateau in Chinees porselein, famille rose stijl, mooie staat, dia 36cm
Groot gepolychromeerd terracotta beeld van een jager, geïnspireerd op de Arabische en Berberse Maghreb-cultuur, gesigneerd Fr. Goldscheider, H 72cm
Koppel antieke Chinese dekselvazen in porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, H 43cm
Twee mooie 17e of 18e eeuwse tapkranen in geel koper, L 18 en 21cm
Originele potloodtekening verhoogd met aquarel "Nativité au chat noir", studie gemonogrammeerd AR, mooi ingekaderd, 41x48cm
Olie op doek verhoogd met borduursel, jonkvrouw en jonkman op de trappen van het kasteel, 19e eeuw
2 Antieke zilveren kandelaars met meestermerk, leeuwenmerk en zilverstempel, 1e helft 20e eeuw, H 15cm
Prachtige kleurengravure "Zephyre and Flore" (1776) verhoogd met bladgoud, gegraveerd door Francesco Bartolozzi (1727-1815) naar een schilderij van Antoine Coypel, Frankrijk (ca.1684), zie ook https://www.christies.com/en/lot/lot-2085918, 43x35cm (incl.kader)
Eglomisé, Franciscus van Assisi ontvangt de stigmata, 1e helft 20e eeuw, 28x38cm
Uitzonderlijk 19e eeuws bronzen beeldje van een monnik, 19x12cm
Olie op hardboard "Lieux interdits", expressionistisch schilderij, onleesbaar gesigneerd, begin jaren '50, 21x30cm
Sierlijke kristallen VSL schaal, transparant groen, gemerkt en in perfecte staat !
Ambachtelijk beschilderd en geglazuurd bord in terracotta, gesigneerd "Pirraca Redondo", pottenbakkerij in de regio Alentejo, Portugal, 20e eeuw, Dia 38cm
Sierlijke olielamp met groenglazen voet, messing brander en handbeschilderd glazen stolpje, H 35cm
Olie op paneel, portret van Henri Victor Wolvens, étude, 1e helft 20e eeuw, 33x37cm
Mooi oud zakhorloge, 4 rubis, gemerkt met nummer en mooi geciseleerd op achterzijde, in goed werkende staat
Verzilverd authentiek Zwitsers zakhorloge van het prestigieuze merk Rosskopf, 4 medailles d'or, prachtig geciseleerd en in goed werkende staat
Boek "Vinyl, the art of making records, the grooves, the lables, the designs", geschreven door Mike Evans
17 of 18e Eeuwse geelkoperen schijfkandelaar, H 20cm
Model jaren 1900 met gietijzeren voet en messing weegsysteem
Verguld oud bronzen vogelkooitje/speeldoos/automaat/mechaniek met twee bewegende en zingende vogeltjes, sierlijk geciseleerde voet met ingelegde robijnrode steentjes, Frankrijk, ca. 1900, H 26cm
Koppel antieke Chinese vazen in porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, H 43cm
Koppel sierlijke 19e eeuwse Franse wandkandelaars in Rococo stijl, gedetailleerd gemaakt in verguld geelkoper met originele geslepen spiegeltjes, 24x41cm
Model jaren 1900 met zwarthouten voet en messing weegsysteem, H 16cm
Antieke Engelse stoel in handbeschilderd kerselaar, mooi model met armleuningen en groen fluwelen zitting en rug
Uitzonderlijk model met gietijzeren voet en messing weegsysteem, ca. 1900, H 15cm
Koppel magnifieke 17e eeuwse geelkoperen rokkandelaars in prima staat, uitzonderlijk mooi en groot formaat, 45x23cm