Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Gecontroleerde retougoederen, basisfunctionaliteit werd getest.
Promotieprijzen thuislevering: info@sibo-drive.com
Ongebruikt,Transportschade : gedeukt / Kras deksel, 8710755114823
Ongebruikt, 1 kras deksel door opensnijden doos, 3253922162005
Ronde glazen zijjkant geblisterd , grootste ongebruikt en ok , kleinste 1 zijkant deksel afgebroken en kleine blauwe lichte gebruikssporen, kunnen allemaal nog gebruikt worden zonder problemen
Ongebruikt, kleine beschadigingen : Linnenmand krak bovenaan , 1 mand krak zijkant , blauwe vuil
Ongebruikt, met ontbrekend deksel of kleine beschadiging deksel