Particuliere goederen, binnengebracht ter veiling
Ongebruikt, perfecte staatn in houten originele box
Ongebruikt, in originele verzameltube met 5 originele glasonderleggers ; 1060072= Tim Davies 2001 ; 1060074 = Gesa Sandler 2001 ;1060069 = Klaus Meinhardt 2001 ; 1060082 = Katja Mackesn-hassler 2002 ; 1060066= tim Davies 2001; 1060093 = thomas Marutschke 2003
4 Items, Bierglas Maria Cardelli 2002 met lichte vervaging tekening, bierglas Ambrogio Pozzi 1997 met lichte vervaging tekening, Schnappsglas Ben Hall 1998 met 1 ontbrekend viltje , rode wijnglas francoiis gervais 1999 met beschadigde verpakking
Niet gecontroleerd, lange tijd gestockeerd gelegen
Oa Bifa phantom S put-over 11m 590gr , lange tijd gestockeerd gelegen, niet gecontroleerd
Wit verkleurd, getest en werkend
Ongebruikt, gespoten donkergrijs, vito 2003-2010
Ongebruikt, getest, enkel bodem (apart opblaasbaar) lost lichtjes
Heel lichte gebruikssporen, Hudora
Gebruikssporen, kabels voor lichtjes door
Lichte gebruikssporen, nagellak niet geopend
Volledig en ok, slechts 1x gebruikt, transportzak gescheurd
Gebruikt, zare voet, onderaan hout stuk afgebroekne, kan nog worden vastgestoken, diam 3m
Getest en werkend, veiligheid ontbreekt, intensief gebruikt