Particuliere goederen, binnengebracht ter veiling
Getest en werkend, lichte grebruikssporen
Getest en werkend, 2 kapjes met krak in plastic
Getest en werkend, lichte gebruikssporen
Getest en werkend, gebruikt
Ongebruikt, getest en werkend, deksel plastic gekleefd
Getest en werkend, beschadiging glas aan knop
Getest en werkend, ongebruikt, 1 insert deksel ontbreekt
Getest en werkend, access voor fondue ontbreken