Particuliere goederen, binnengebracht ter veiling
Ongebruikt, getest en werkend
Getest en werkend, lichte grebruikssporen
Getest en werkend, 2 kapjes met krak in plastic
Getest en werkend, lichte gebruikssporen
Getest en werkend, gebruikt
Ongebruikt, getest en werkend, deksel plastic gekleefd
Getest en werkend, beschadiging glas aan knop
Getest en werkend, ongebruikt, 1 insert deksel ontbreekt
Getest en werkend, access voor fondue ontbreken
plateau Duvel, + Set emmer + Sierglazen ( 1 steel gebroken)
Plm 8 stuks, 4 vierkant, 2 rechthoekig, 2x2 diep vierkant
Ongebruikt, in originele verzameltube met 5 originele glasonderleggers 22449 = debora Jedwab1997 ; 1010074 = Gesa sandler 2001 ; 1010067 = Pietro Gaeta & Silvio De Ponte 2001
Ongebruikt, in originele verzameltube met 5 originele glasonderleggers 1010082= Katja Mackens Hassler 2002, 1010069 = Klaus Meinhardt 2001 , 1010083 = Katja mackens-Hassler 2002
Ongebruikt, perfecte staatn in houten originele box
Ongebruikt, in originele verzameltube met 5 originele glasonderleggers ; 1060072= Tim Davies 2001 ; 1060074 = Gesa Sandler 2001 ;1060069 = Klaus Meinhardt 2001 ; 1060082 = Katja Mackesn-hassler 2002 ; 1060066= tim Davies 2001; 1060093 = thomas Marutschke 2003
4 Items, Bierglas Maria Cardelli 2002 met lichte vervaging tekening, bierglas Ambrogio Pozzi 1997 met lichte vervaging tekening, Schnappsglas Ben Hall 1998 met 1 ontbrekend viltje , rode wijnglas francoiis gervais 1999 met beschadigde verpakking