Particuliere goederen, binnengebracht ter veiling
Gebruikssporen, rood BTW op marge
Beschadiging 2 stukjes spiegel BTW op marge
Getest en ok, 203*224*66 BTW op marge
Lichte gebruikssporen BTW op marge
Gebruikssporen, kabels voor lichtjes door BTW op marge
Ongebruikt, 15 stuks, allure , BTW op marge