Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Ongebruikt, enkel kolom ( geen glas) 30x30x50H
Intensief Gebruikt, getest en werkend, 3L
Gebruikssporen, stroomdraad doorgeknipt en terug aan elkaar gezet, geen microvezelrollenset aanwezig
Breedte 555mm x H 1985mm , Dikte 8mm ,geen uitsparingen, zwart mat motief, Ongebruikt
Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging zijkant blister en resten plakband
Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging kleine blister onderkant
Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestiginspunten 77cm
Ongebruikt, met bevestigingen, kleine lichte kras handvat , afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, slechts 1x bevestigingsmoeren , afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, met bevestiginsmateriaal, afstand bevestigingpunten 35cm, ca 2kg
Ongeopend, 300x100x30mm, 230V, 1 doos ontbreekt, 4000870990575
Ongeopend, 1xG5 / 13W / 230V M1220, 5413987035791
Ongebruikt, 40W, E14, 230V, Zandkleurig met zandkleurige stoffen kap, ingedeukte doos (geen effect op werking), 9007371301904
Peugeot partner en citroen berlkingo '96tot'08, volledig
Ongeopend, 75x150cm, Zwart met print , 100% katoen
Ongeopend, Kussen 40x40cm + plaid 110x140cm
Ongeopend, Niroflex , 55x 80cm 4009215046816 , metalen beschermings-schort
Getest en werkend, gebruikssporen, geborstelde RVS 5,5L 1000W
Philips Cleo performance 80W/S lengte 150cm , ongebruikt, BTW op marge
Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge
Wit/Rood, incl sleutels, 3 niveaus, 52cmx52cmx201H, BTW op marge
Zwart , Linkerkant licht beschadigd, 60x150xH39cm H , BTW op marge