Huishoud-varia & magazijnopruiming

Veiling nr: 
2399

Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit

Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks

Kijkdag(en)
02/10/2021 - 09:00 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
13/10/2021 - 08:30 tot 15:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
17/09/2021 - 10:00
Einddatum: 
06/10/2021 - 19:00
Aantal kavels: 
698 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
561

Ongebruikt, enkel kolom ( geen glas) 30x30x50H

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
562

Intensief Gebruikt, getest en werkend, 3L

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
563

Gebruikssporen, getest en werkend

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
564

Gebruikssporen, stroomdraad doorgeknipt en terug aan elkaar gezet, geen microvezelrollenset aanwezig

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
565

Met schade zie foto

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
566

Met schade zie foto

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
567

134

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
568

Breedte 555mm x H 1985mm , Dikte 8mm ,geen uitsparingen, zwart mat motief, Ongebruikt

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
569

Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging zijkant blister en resten plakband

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
570

Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging kleine blister onderkant

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 3
Afgelopen
Kavel nr: 
571

Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestiginspunten 77cm

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
572

Ongebruikt, met bevestigingen, kleine lichte kras handvat , afstand bevestigingspunten 30cm

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 1
Afgelopen
Kavel nr: 
573

Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestigingspunten 30cm

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
574

Ongebruikt, slechts 1x bevestigingsmoeren , afstand bevestigingspunten 30cm

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
575

Ongebruikt, met bevestiginsmateriaal, afstand bevestigingpunten 35cm, ca 2kg

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
576

Ongeopend, 300x100x30mm, 230V, 1 doos ontbreekt, 4000870990575

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
577

Ongeopend, 1xG5 / 13W / 230V M1220, 5413987035791

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
578

Ongeopend, Max 40 W, 10 x 21,5 x 8 cm, 5412253850939

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
579

Ongebruikt, 40W, E14, 230V, Zandkleurig met zandkleurige stoffen kap, ingedeukte doos (geen effect op werking), 9007371301904

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 2
Afgelopen
Kavel nr: 
580

Peugeot partner en citroen berlkingo '96tot'08, volledig

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
581

Bijna volledig profiel

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
582

Gebruikt, werking ok

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
583

Ongeopend, 75x150cm, Zwart met print , 100% katoen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
584

Ongeopend, 75x150cm, Zwart met print , 100% katoen

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
585

Ongeopend, Kussen 40x40cm + plaid 110x140cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
586

Ongeopend, Kussen 40x40cm + plaid 110x140cm

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
587

Ongeopend, Kussen 40x40cm + plaid 110x140cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
588

Ongeopend

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
589

Ongeopend, Niroflex , 55x 80cm 4009215046816 , metalen beschermings-schort

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
590

Ongebruikt, gemonteerd, k233

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
591

Lichte gebruikssporen, getest en werkend

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
592

Getest en werkend, gebruikssporen, geborstelde RVS 5,5L 1000W

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
593

Getest en werkend, gebruikssporen, geborstelde RVS 5,5L 1000W

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
594

Met lichte beschadigingen, diverse afmetingen, Ongebruikt

Startbod: 
€ 1
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
595

Ok, Technigas silentpro + GPR yamaha fazer

Startbod: 
€ 200
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 200
Afgelopen
Kavel nr: 
596

8,5x20 ET45 Barotelli ST-1 Gloss anthracite polished , 265/45/R20 104V Michelin Latitude banden : goede staat, banden nog ok , oa mercedes ML, …

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
597

Philips Cleo performance 80W/S lengte 150cm , ongebruikt, BTW op marge

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
598

Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
599

Wit/Rood, incl sleutels, 3 niveaus, 52cmx52cmx201H, BTW op marge

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
600

Zwart , Linkerkant licht beschadigd, 60x150xH39cm H , BTW op marge