Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Ongebruikt, 4 x diep bord, 4 x dessertbord, 4 x groot bord (1 hoekje beschadigd zie foto)
Ongebruikt, enkele lichte roestplekken, 3011245020286
Ongebruikt, Ø 20 cm, hoogte pot: 10,5 cm, hoogte zeef: 9,5 cm, stainless steel, 4009977932167
Ongebruikt, Ø 20 cm, hoogte pot: 10,5 cm, hoogte zeef: 9,5 cm, stainless steel, doos ontbreekt, 4009977932167
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Ø 30 cm, 1500 Watt, 8713016029638
Ongebruikt, 8L, kleine deuk in pot (geen effect op werking), 3700686980715
Minieme gebruikssporen, ok, incl 6 cartridges maxtra+
Ongebruikt, ok, incl 6 cartridges maxtra+
Ongebruikt, ok, incl 3 cartridges maxtra+
Ongebruikt, ok, incl 12 cartridges maxtra+
Lichte gebruikssporen incl 2 cartridges + 9 compatibele cartridges Amazon Basics
Ongeopênd in seal, Amazonbasics , geen verpakkingsdoos
Lamp te vervangen , in spaans ingesteld