Huishoud-varia & magazijnopruiming

2399

Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit

Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks

Aantal kavels:
698 kavels
Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
81

Geen verpakking, minieme gebruikssporen

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
82

Minieme gebruikssporen, 8006363019088

Startbod:
€ 2
€ 11
Kavel nr:
83

Ongebruikt, deuk rand, 3168430235816

Startbod:
€ 2
€ 12
Kavel nr:
84

Ongebruikt, getest en werkend

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
85

Ok, lichte gebruikssporen

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
86

Ongebruikt, 4 x diep bord, 4 x dessertbord, 4 x groot bord (1 hoekje beschadigd zie foto)

Startbod:
€ 2
€ 20
Kavel nr:
87

Ongebruikt, getest en werkend

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
88

Ongebruikt, 24pcs , 8435092406560

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
89

Ongebruikt, 075536300801

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
90

Ongebruikt, enkele lichte roestplekken, 3011245020286

Startbod:
€ 2
€ 11
Kavel nr:
91

Ok, lichte gebruikssporen

Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
92

Ok, ongebruikt

Startbod:
€ 2
€ 11
Kavel nr:
93

Ongebruikt, 20-24cm, deuk aan zijkanten

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
94

Ongebruikt, diam 20cm, stainless steel, 8414271400209

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
95

Ongebruikt, Ø 20 cm, hoogte pot: 10,5 cm, hoogte zeef: 9,5 cm, stainless steel, 4009977932167

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
96

Ongebruikt, Ø 20 cm, hoogte pot: 10,5 cm, hoogte zeef: 9,5 cm, stainless steel, doos ontbreekt, 4009977932167

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
97

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Ø 30 cm, 1500 Watt, 8713016029638

Startbod:
€ 2
€ 9
Kavel nr:
98

Ongebruikt, 8L, kleine deuk in pot (geen effect op werking), 3700686980715

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
99

Minieme gebruikssporen, ok, incl 6 cartridges maxtra+

Startbod:
€ 2
€ 18
Kavel nr:
100

Ongebruikt, ok, 4006387088125

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
101

Ongebruikt, ok, incl 6 cartridges maxtra+

Startbod:
€ 2
€ 11
Kavel nr:
102

Ongebruikt, ok, incl 3 cartridges maxtra+

Startbod:
€ 2
€ 4
Kavel nr:
103

Ongebruikt, OK, 3,5L incl 1 cartridge maxtra+

Startbod:
€ 2
€ 32
Kavel nr:
104

Ongebruikt, ok, incl 12 cartridges maxtra+

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
105

Ongebruikt , ok incl 1 cartridge

Startbod:
€ 2
€ 14
Kavel nr:
106

Ongebruikt, ok, incl 1 cartridge

Startbod:
€ 2
€ 11
Kavel nr:
107

Lichte gebruikssporen incl 2 cartridges + 9 compatibele cartridges Amazon Basics

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
108

Ongeopend in seal

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
109

Ongeopênd in seal, Amazonbasics

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
110

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
111

Ongeopênd in seal, Amazonbasics , geen verpakkingsdoos

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
112

Ok, ongebruikt , 4006387102425

Startbod:
€ 2
€ 26
Kavel nr:
113

Startbod:
€ 2
€ 12
Kavel nr:
114

Lichte gebruikssporen, ok

Startbod:
€ 2
€ 5
Kavel nr:
115

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, USB charging

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
116

24-28cm, lichte gebruikssporen, 4000530699190

Startbod:
€ 2
€ 11
Kavel nr:
117

Ongebruikt,

Startbod:
€ 2
€ 4
Kavel nr:
118

Lamp te vervangen , in spaans ingesteld

Startbod:
€ 2
€ 13
Kavel nr:
119

Ongebruikt, getest en werkend, kleine beschadiging zijkant

Startbod:
€ 2
€ 25
Kavel nr:
120

Lichte gebruikssporen, getest en werkend