Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Wit, Hout, te reinigen, 4x afm : 120x180 + 1x 60x180 ,34 lichtpunten, sommige drivers na te zien (flikkering)
Banden versleten/verstorven, roest, BTW op marge
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
1x in doos ongeopend, 1x zonder verpakkingsdoos, VidaXL 241364 , BTW op marge
Ongebruikt, 6x Ogrifox size9 + 6x Artelli Pro-winter size 10
Ongebruikt, 3x volledige doos 1kg + restdoos , Rajapack BRA82 blue , 8x20
2x 48W 4000K 29x120xm + 1x 40W 60x60cm, incl drivers, getest en werkend
Lichte gebruikssporen, getest en werkend
Ongebruikt, getest en werkend, beitels ontbreken, 1 dichting van kist ontbreekt (geen effect op sluiting)
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, werkt enkel op stand 6 , originele doos ontbreekt
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, lampje "in functie" werkt niet
Minieme gebruikssporen, 4054278513652
Getest en werkend, veiligheid ontbreekt, intensief gebruikt, BTW op marge