Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Ongebruikt, getest en werkend, Kabelboom ontbreekt ( standaard ISO-Pioneer )
Ongeopend, kartonnen verpakking ontbreekt, volledig
Bouwjaar 2013, beschadiging, incl Venster en mechanisme
Geen verpakking, beetje vuil, 68cm Breed, 201,5cm hoog
2 stuks, Roto 6x/84 baureihe, grosse 13/09 kleur 281, ongebruikt
2 stuks, Roto 6x/84 baureihe, grosse 98/102,5 & 7/11, diverse kleuren
Diverse douchebakken/glazen deuren/ onvolledig plm 12 items
Ongebruikt, met bevestigingsmateriaal, afstand bevestiginspunten 30cm, ca 2kg
Getest en werkend, verpakking ontbreekt, kap lichte beschadiging, donkergrijs
Ongeopend, 3x 3stuks, GU10, 50W, Ijzer, Halogeen 230V, 4000870036129
Defecten, meeste met gebruikssporen, plm 17 st'uks
3 stuks, 1x hoofdlamp met infraroodsensor, + 1x werklamp + 1x magneetlamp , Benson
Reeds gedemonteerd , in werkende staat gedemonteerd, buiten gebruik gesteld wegens niet gekeurde veiligheid voor werknemers, Totaal gewicht ca 1100kg
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AL-1300WS, 1300ml
1x Peltor Optime I Geel + 1x Peltor Optime II (voor op helm te schroeven) , Ongebruikt
Electronic shooting sports folding earmuff, Ongebruikt, getest en werkend, 7312550135303
CAMKIX XL, met foam uit te snijden volgens nodig,
Plm 19 stuks, retourgoederen niet gecontroleerd noch getest
Plm 9 items, oa Assa abloy TK100, niet gecontroleerd
Plm 10 items, Oa Sentinel auciokit en Mebuel inbouw stopcontacten, niet gecontroleerd noch getest