Ongebruikt, Nuo desire 8-9-10-11, cassettevak, 11-32T, 11-36T, 11-40T, 11-42T versnellingen, voor racefietsen, mountainbikes, MTB's, compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD), B09SLM8RV8
Ongebruikt, Nuo desire 8-9-10-11 speed cassette, versnellingen 11-25T 11-28T 11-32T 11-36T 11-42T vrijloop voor racefiets vrijloop compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD) fiets vrijloop
Ongebruikt, Jooheli 2 paar complete V-remset Fietsremlichaam V-remset Mountainbike-rem Racefietsrem voor de meeste fietsen, MTB, BMX, B0946YQQ8K
Ongebruikt, Vikenar Fietsremset, 1 Paar Racefiets V-vorm Mechanische Dual Pivot Remset
Ongebruikt, LS LETONG SINIAN Fietspedalen, MTB-pedalen Brede platte pedalen van ultralichte aluminiumlegering met 3 afgedichte lagers, racefietspedalen met een asdiameter van 9/16", B08RBT9589
Ongebruikt, SILI Universele Scooter & Fiets Muurbeugel, B09793K5QG
Ongebruikt, Fengxunzmm Draagbaar badmintonnet, tuinvolleybalnet 610 x 76cm, opvouwbaar badmintonnet, in hoogte verstelbaar badmintonnet, volleybalnet, voor binnen- of buitensporten (wijnrood), B09NRKRMGK
Gebruikssporen, Avoalre OTG Skibril, Anti Fog Ski Snowboardbril voor heren Dames 100% UV-bescherming Bril met verwisselbare sferische gespiegelde lenzen, B07HMZH32X
Gebruikt, getest en ok, incl pomp, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
2 stuks, ongebruikt, SPMOVE Fitness hoop, used for weight loss and massage, can be divided into 6-8 parts, 75-95 cm diameter, the foam hoop weight is approximately 1.2 kg , B08S2THYQP
aGreatLife® koninklijk schaakspel van hout, handgemaakt, hoogwaardige schaakplank van echt hout, magnetisch, Wooden Chess Set - schaakcassette middeleeuwen, inklapbaar, 38 x 38 cm, met opbergdoos B071KTJ6Y5