2x Ongebruikt, getest en werkend, SoundPEATS Sonic Wireless Earbuds, In-Ear Bluetooth 5.2 Headphones, APTX Adaptive Wireless Headphones with Immersive Bass, TrueWireless Mirroring, 35 Hours, USB-C, Mono/Stereo Game Mode , B08NB13BNM
Ongebruikt, getest en werkend, KLIM Discman - draagbare CD Player met ingebouwde Akku, inclusief KLIM Fusion oortjes. compatibel met CD-R, CD-RW und MP3. Zwart, B088D39WM9
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, KLIM Discman - draagbare CD Player met ingebouwde Akku, inclusief KLIM Fusion oortjes. compatibel met CD-R, CD-RW und MP3. Zwart, B088D39WM9
Ongebruikt, getest en werkend, Bone Conduction Headphones Bluetooth Wireless Sports Headset,FIGMASU Titanium Lightweight Open Ear Stereo Music Sweat Resistant ,B08K7F45FP
Ongebruikt, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1
Lichte gebruikssporen, ok, SSK Draagbare spraakvertaler, elektronische Pocket Voice/Tekst, bluetooth vertaler, real-time ondersteuning, 86 talen, B07TV19SV1
Ongebruikt, getest en werkend, Avaibo - Mobiele wifi-vertaler - tot 138 talen, bidirectionele vertalingen, offline vertalingsmodus, met fotovertaling , B0957VJX7F
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Avaibo - Mobiele wifi-vertaler - tot 138 talen, bidirectionele vertalingen, offline vertalingsmodus, met fotovertaling , B0957VJX7F
Ongebruikt, getest en werkend, , Weinsentking Translator Language Translator - Smart Voice Translator Translator Device with Voice Output Supports 138 Languages for Travel ; B09286TFBK
Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Ongebruikt, getest en werkend, accessoires ontbreken , Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Getest en werkend, accessoires en verpakking ontbreken , Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL
Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 30000 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09S384N8X
Ongebruikt, getest en werkend, HiFi Sound Waterproof MP3 Player for Swimming and Running, Underwater Headphones with Short Cable (3 Types Earphones) with Shuffle Function , B07YZBCZJ4
Ongebruikt, Beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8069 Flex8 metal/stone – Mini tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaat + stenen plaat – Met draaischarnier – 1400 watt, B012H7QEVC
43 x 36 x 4,5 cm,
43 x 36 x 4,5 cm,