Ongebruikt, SUNTEC-waterkoker rvs – ook te gebruiken als thermoskan
dubbelwandig
1,7 liter
max. 2200 watt
automatische uitschakeling
maataanduiding aan de binnenkant
WAK-8489 thermo, B0772L3FG8
Ongebruikt, Ferris Wheel Design 8 Cupcakes Display Stand Taarthouder Muffins Dessert ZILVER, B07W8SXRHC
Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser ongebruikt geopende dozen
1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2 x Gotoll Waterkoker met Temperatuurregeling, Waterkoker 1,7L RVS, 2200W, Warmhoudfunctie, BPA-vrij, Droogkookbeveiliging (ROOD)
3 x Scarlett waterkoker met temperatuurregeling, 1 x ongebruikt, 1 x lichte gebruikssporen, 1 x ongebruikt met kras aan binnenkant
Ongebruikt, Getest en werkend, staat niet helemaal stabiel, wit Samsung MG23K3515AW, 23L, 48,9 x 27,5 x 39,2 cm, 800W, 1100W, 8806088361864
Ongebruikt, Verpakking ontbreekt, OS Oak & Steel England Slakommenset, 11-delig, roestvrij staal, stapelbaar, 4 verschillende groottes met 1 XXL-mengkom, 4 deksels en 3 rasp-inzetstukken, B0756FYLYQ
Ongebruikt, 2 x GeeRic waterfles van roestvrij staal 1 liter, dubbelwandige vacuüm geïsoleerde metalen bottles 12 uur warm & 24 uur koude dranken, 1 x Purper, 1 x groen zonder hoes, B09BDWNN8G
Ongebruikt, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden voor fruitgroen Vleeskruiden, B09FY3F9Q2
Ongebruikt, GeeRic Waterfles van roestvrij staal, dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd, 12 uur voor warme en 24 uur voor koude dranken, 1 liter, Roségoud, B08HMNDGXQ
Ongeopend, getest en werkend, Bonsenkitchen Vacuüm Sealer Keuken Apparaat - Vacumeermachine en Vacuümslang - 4 Standen - B07F2YFN3W
Ongebruikt, 2 x Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59
Ongebruikt, 2X AquaHouse Actieve Koolstoffilter voor Bosch DHZ5205 DHZ5135 DHZ5136, Neff Z5117X1 Z5117X5 Z5123X5, Siemens LZ51350 LZ51351 LZ52050, Kookkap Houtskool Filter, B07QC39R3C
Ongebruikt, RECAPS Koffiepadhouder Carrousel 360 graden draaibaar Compatibel met Vertuoline-sleuf 6 winkels 30 pods Gietijzeren zwarte kleur (koffiepads niet inbegrepen), B08PP38GGM
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Ongebruikt, ok, Vleesmolen - Handmatige vleesmolen Aluminiumlegering ,Multifunctionele vleesmolen Chopper Worstmaker ; B08K98Q9R3
Ongebruikt, Beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8069 Flex8 metal/stone – Mini tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaat + stenen plaat – Met draaischarnier – 1400 watt, B012H7QEVC
Ongebruikt, beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8151 Flex8 metal/metal – Tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaten – Mini partygrill met draaischarnier – 1400 watt ; B01LCJ9NDM
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8151 Flex8 metal/metal – Tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaten – Mini partygrill met draaischarnier – 1400 watt ; B01LCJ9NDM
Ongebruikt, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Ongebruikt, krassen in de behuizing, Beschadigde doos, GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY
Lichte gebruikssporen, doos ontbreekt, krak in onderkant (geen effect op werking), GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY
Ongebruikt, KingCamp Campingmatras voor 2 personen, B078FSJQH5
Ongebruikt, Wasserstein Zonnepaneel met 13,1 ft/4 m kabel met 2 W 5 V opladen, alleen compatibel met Arlo Essential Spotlight (verpakking van 3 stuks, zwart) (niet compatibel met Arlo Ultra, Pro 3, Pro 2, Pro, HD, Floodlight), B08MT9QNCF