8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ILIHOME 5.5 mm Dual Cameras Endoscope Camera, 4.5 Inch IPS Screen Dual Camera Dual Lens Endoscope, 6+1 Adjustable LED Light Inspection Camera, 5 Metre Cable Tube Camera, 32GB TF Card , B09TVWJY7Y
Ongebruikt, ok, Jansite Dual Dash Cam Voor+interieur, 1080Pmet nachtzicht IR 310° 24H bewakingsopname, B09N91TC1C
Minieme gebruikssporen, ok, Jansite Dual Dash Cam Voor+interieur, 1080Pmet nachtzicht IR 310° 24H bewakingsopname, B09N91TC1C
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Reversing Camera with Monitor 4.3 Inches IP68 Waterproof Night Vision Kit Parking Aid System
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Reversing Camera with Monitor 4.3 Inches IP68 Waterproof Night Vision Kit Parking Aid System
Ongebruikt, getest en werkend, Rear View Camera Mirror Dash Cam with Offset Front Camera 11 Inch Rear View Mirror Camera Car Video Recorder Front Rear Lens 1080P Super Night Vision Rear View Mirror Camera , B09TGFZ2CD
Ongebruikt, getest en werkend, Hikity 7 Inch RDS Android 10 Car Radio with Sat Nav WiFi FM for Opel Astra Corsa Vectra Car Radio 2 Din with Screen Bluetooth Hands-Free AHD Reversing Camera SWC USB Mirror Link + Canbus , B09LHRLN5M
Ongebruikt, getest en werkend, Hikity Single Din Android Car Stereo with 7 Inch Manual Flip Out Touchscreen with Sat Nav Touch Screen Car Radio Bluetooth Hands-free Support FM RDS SWC WiFi Mirror Link USB AUX+ Rear View Camera , B095YP15YR
Ongebruikt, getest en werkend, ATOTO F7 Pro 10-inch autoradio, Apple CarPlay & Android autoontvanger met Bluetooth, MP3, telefoonspiegeling (Auto Link), USB/SD-weergave (tot 2 TB geheugen) , B08V5G4PBB
Ongebruikt, getest en werkend, ieGeek autoradio, Bluetooth, stereo, 7 kleuren, 60 W x 4, ondersteunt FM/AM/AUX/MP3/WMA/WAV/FLAC/APE/USB/SD/afstandsbediening, klok, opslag van 30 radiozenders, 1 DIN , B082XXGP1C
Ongebruikt, getest en werkend, ieGeek autoradio, Bluetooth, stereo, 7 kleuren, 60 W x 4, ondersteunt FM/AM/AUX/MP3/WMA/WAV/FLAC/APE/USB/SD/afstandsbediening, klok, opslag van 30 radiozenders, 1 DIN , B082XXGP1C
Ongebruikt, getest en werkend, AUTOPkio 1,8L elektrische lunchbox, 12V / 24V / 220V 3 in 1 verwarmbare voedselverwarmer lunchbox met zak en verwijderbare roestvrijstalen container 304 voor auto vrachtwagen kantoor ; B09H2LLVN3
Ongebruikt, getest en werkend, AUTOPkio 1,8L elektrische lunchbox, 12V / 24V / 220V 3 in 1 verwarmbare voedselverwarmer lunchbox met zak en verwijderbare roestvrijstalen container 304 voor auto vrachtwagen kantoor ; B09H2LLVN3
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, Hepa Draagbare draadloze handstofzuiger, B09166MY4V
Ongebruikt, Handstofzuiger 8000Pa batterij handstofzuiger zakloze, draadloze oplaadbare stofzuiger met 120W sterke motor batterijstofzuiger voor auto, huis, camper, dierenhaar
Ongebruikt, Handstofzuiger 8000Pa batterij handstofzuiger zakloze, draadloze oplaadbare stofzuiger met 120W sterke motor batterijstofzuiger voor auto, huis, camper, dierenhaar
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, Home Fleek - Glazen bewaardozen Gemengd
LekVrij
BPA Vrij (Stel 9, Groente), B083SJNP78
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, kleine valschade, CUKOR kookplaat, 2500 W kookplaten, set van 2, elektrische draagbare dubbele kookplaat (1500 W + 1000 W) voor koken, B08DFBYB1W
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, PUWEIKE Handstofzuiger, 1,1 pond ultralichte handstofzuigerbatterij, oplaadbaar met 5 KPa krachtige zuigkracht, autostofzuiger voor thuis en in de auto, B08V5FZCLY
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met gratis sticker Azerty indien gewenst )Seenda Wireless Keyboard and Mouse Set, 2.4G Rechargeable Wireless Keyboard and Mouse with White Lighting, QWERTZ Layout, Windows System Wireless Keyboard with Mouse for PC/Laptops, Space Grey , B094VC83S2
2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met gratis sticker Azerty indien gewenst )Seenda Wireless Keyboard and Mouse Set, 2.4G Rechargeable Wireless Keyboard and Mouse with White Lighting, QWERTZ Layout, Windows System Wireless Keyboard with Mouse for PC/Laptops, Space Grey , B094VC83S2
2x Ongebruikt, getest en werkend, zwart, Qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RedThunder K10 Wireless Gaming Keyboard and Mouse Set, QWERTZ DE Layout LED Backlight, 3000 mA Battery Capacity, Wireless Keyboard and 3200 DPI Wireless Gaming Mouse for Gamers, Black , B09G2WRZ52
2x Ongebruikt, getest en werkend, zwart, Qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RedThunder K10 Wireless Gaming Keyboard and Mouse Set, QWERTZ DE Layout LED Backlight, 3000 mA Battery Capacity, Wireless Keyboard and 3200 DPI Wireless Gaming Mouse for Gamers, Black , B09G2WRZ52
2x Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, Perixx Periduo-606, ergonomisch draadloos compact toetsenbord en verticale muis desktop set, gedeeld toetsenveld, 4-weg-scrolwiel, aanpasbare polssteun en platte toetsen met verticale muis , B0824616BN
2x Ongebruikt, getest en werkend, er ontbreekt 1 pols-steun , QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, Perixx Periduo-606, ergonomisch draadloos compact toetsenbord en verticale muis desktop set, gedeeld toetsenveld, 4-weg-scrolwiel, aanpasbare polssteun en platte toetsen met verticale muis , B0824616BN
2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY
2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY
Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij
Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij
2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6
2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6