8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, getest en werkend, VonShef Koker slow cooker 6,5 l met glazen deksel - metallic rood ; B0788VTNK2
Lichte gebruikssporen, Seisso Pasta Maker Machine, RVS Handmatige Noedel Maker met 7 Verstelbare Dikte en 2 Breedtes, 2 in 1 Pasta Roller en Cutter voor Zelfgemaakte Spaghetti, Linguine, Bigoli, Trenette, B082X1N6RM
Ongebruikt, ok ,GRIDINLUX Kookgerei 8-delig hoogwaardig product. Roestvrij staal, hoogwaardig materiaal, antiaanbaklaag, handgrepen van siliconen, robuust kookgerei, voor alle warmtebronnen; 1 steelpan 24 cm Ø en 5 l inhoud + deksel, 1 pan 20 cm Ø en 3 l inhoud + deksel, 1 pan 18 cm Ø en 2 l inhoud + deksel, 1 braadpan 16 cm Ø en 1,5 l inhoud + deksel ; B07Y5DSBSQ
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Benrubi IZZY Multi+ 600, de 6-bladige hakselaar, elektrische multihakselaar, uiensnijder, groentesnijder, 600 W, 600 ml capaciteit, B07NJV1WFT
Ongebruikt, StilGut Elektrische messenslijper met twee slijpstappen, diamantslijpmachine, antislip, snel en stil, zwart, B082B6G58Z
Ongebruikt, StilGut Retro broodrooster met 2 sneden (korte sleuf), 6 bruiningsniveaus, ontdooifunctie, opwarmfunctie, kruimellade - zwart, B09NCCBLW9
Ongebruikt, StilGut Retro broodrooster met 2 sneden (korte sleuf), 6 bruiningsniveaus, ontdooifunctie, opwarmfunctie, kruimellade - zwart, B09NCCBLW9
Ongebruikt, StilGut Retro broodrooster met 2 sneden (korte sleuf), 6 bruiningsniveaus, ontdooifunctie, opwarmfunctie, kruimellade - zwart, B09NCCBLW9
Ongebruikt, StilGut Retro broodrooster met 2 sneden (korte sleuf), 6 bruiningsniveaus, ontdooifunctie, opwarmfunctie, kruimellade - grijs, B09NCCTFPV
Ongebruikt, StilGut Retro broodrooster met 2 sneden (korte sleuf), 6 bruiningsniveaus, ontdooifunctie, opwarmfunctie, kruimellade - grijs, B09NCCTFPV
Ongebruikt, Tsymo Waterkoker met temperatuurinstelling, roestvrijstalen glazen waterkoker met verlichting 1,7L, 2200W snelkokende glazen theeketel met 1 uur. Warmhoudfunctie, BPA-vrij, droogkookbeveiliging, B09S6KGS75
Ongebruikt, Tsymo Waterkoker met temperatuurinstelling, roestvrijstalen glazen waterkoker met verlichting 1,7L, 2200W snelkokende glazen theeketel met 1 uur. Warmhoudfunctie, BPA-vrij, droogkookbeveiliging, B09S6KGS75
Vegan Milker zwart van ChufaMix. Hulpmiddel voor het maken van plantaardige melk. Zeef voor plantaardige melk. Inhoud 800 ml. Roestvrij stalen filter B08LZSPY4X ok, lichte gebruikssporen
Ongebruikt, Home Fleek - Glazen bewaardozen Gemengd
LekVrij
BPA Vrij (Stel 9, Groente), B083SJNP78
Ongebruikt, Rossetto kookpan (40cm) met deksel, anti-aanbaklaag, gegoten aluminium, geschikt voor alle warmtebronnen, ook inductie
Ongebruikt, Rossetto kookpan (40cm) met deksel, anti-aanbaklaag, gegoten aluminium, geschikt voor alle warmtebronnen, ook inductie
2 potten ongebruikt, 2 potten met lichte gebruikssporen, GRIDINLUX Kookgerei 8-delig hoogwaardig product. Roestvrij staal, hoogwaardig materiaal, antiaanbaklaag, handgrepen van siliconen, robuust kookgerei, voor alle warmtebronnen; 1 steelpan 24 cm Ø en 5 l inhoud + deksel, 1 pan 20 cm Ø en 3 l inhoud + deksel, 1 pan 18 cm Ø en 2 l inhoud + deksel, 1 braadpan 16 cm Ø en 1,5 l inhoud + deksel ; B07Y5DSBSQ
Ongebruikt, GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY
Ongebruikt, GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY
Ongebruikt, AiCook Juicer, 65 mm brede opening, 400 W fruit- en groentesapcentrifuge, roestvrijstalen koude juicer, schoonmaakborstel inbegrepen, BPA-vrij, (526) [Energieklasse A+++], B09KRWL31Z
Ongebruikt, AiCook Juicer, 65 mm brede opening, 400 W fruit- en groentesapcentrifuge, roestvrijstalen koude juicer, schoonmaakborstel inbegrepen, BPA-vrij, (526) [Energieklasse A+++], B09KRWL31Z
Ongebruikt, SUNTEC yoghurtmaker YOG-8588 Digital – Maak zelf yoghurt zonder suiker – Yoghurtmachine met timer – 6 glazen bekers met deksel à 170 ml – Ideaal voor bio-muesli – Zelf fermenteren in de machine, B07FVWL1MT
Ongebruikt, SUNTEC voedseldroger met timer – Droogoven klein & rond voor fruit + vlees + groenten – 5 BPA-vrije etages en 2 matten als toebehoren – Temperatuur 35-70 °C – 240 watt – FDH-8595 Dörthe Digital
Ongebruikt, SUNTEC voedseldroger met timer – Droogoven klein & rond voor fruit + vlees + groenten – 5 BPA-vrije etages en 2 matten als toebehoren – Temperatuur 35-70 °C – 240 watt – FDH-8595 Dörthe Digital
Ongebruikt, MATANA 120 Champagneglazen van Kunststof, 150 ml, Elegant, Robuust en Herbruikbaar, B082MPN41T
Ongebruikt, MATANA Hard Plastic Feestservies 150delig - (25 Borden met Elegant Gouden Rand, 25 Dessertborden, 25 Lepels, 25 Vorken, 25 Messen, 25 10oz Bekers
Ongebruikt, MATANA Hard Plastic Feestservies 150delig - (25 Borden met Elegant Gouden Rand, 25 Dessertborden, 25 Lepels, 25 Vorken, 25 Messen, 25 10oz Bekers
Ongebruikt, Matana - 120-delig Plastic diner- en dessertborden met zilveren rand - 60 x 26 cm, 60 x 19 cm
Ongebruikt, MATANA 150-delig Plasticservies - 50 Onbreekbare Kunststof Feestbordjes met Zilveren Rand (25 Dinerborden & 25 Dessertborden), 25 Lepels, 25 Vorken, 25 Messen & 25 Cups - Herbruikbaar Feestservies voor Bruiloft, Tuinfeestje & BBQ, B082KZFNRG
Ongebruikt, Seisso Pasta Maker Machine, RVS Handmatige Noedel Maker met 7 Verstelbare Dikte en 2 Breedtes, 2 in 1 Pasta Roller en Cutter voor Zelfgemaakte Spaghetti, Linguine, Bigoli, Trenette, B082X1N6RM
Ongebruikt, SUNTEC-waterkoker rvs – ook te gebruiken als thermoskan
dubbelwandig
1,7 liter
max. 2200 watt
automatische uitschakeling
maataanduiding aan de binnenkant
WAK-8489 thermo, B0772L3FG8
Ongebruikt, Ferris Wheel Design 8 Cupcakes Display Stand Taarthouder Muffins Dessert ZILVER, B07W8SXRHC
Kingrack Sink Dish Drainer 2 Tier Large Capacity Dish Drainer Rack Dish Rack Organiser ongebruikt geopende dozen
1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2 x Gotoll Waterkoker met Temperatuurregeling, Waterkoker 1,7L RVS, 2200W, Warmhoudfunctie, BPA-vrij, Droogkookbeveiliging (ROOD)
3 x Scarlett waterkoker met temperatuurregeling, 1 x ongebruikt, 1 x lichte gebruikssporen, 1 x ongebruikt met kras aan binnenkant
Ongebruikt, Getest en werkend, staat niet helemaal stabiel, wit Samsung MG23K3515AW, 23L, 48,9 x 27,5 x 39,2 cm, 800W, 1100W, 8806088361864