8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 3L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 5L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Matje voor toestel + 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Ongebruikt, Plankbeugels, 250 mm wandplank, opvouwbare console voor zwaar gebruik, plankbeugels Zwevende plankbeugels
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, L, coyote brown
Ongebruikt, Odoland grote yogamat voor mannen en vrouwen, 183x122x0,6 cm, dikke antislip-oefenmat voor thuisgymnastiek, yogatrainers voor beginners en professionals Trainingsmat voor pilates Stretching push-ups en gymnastiek, B08FFSZBB8
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
2x Ongebruikt, 1 verpakking ontbreekt, UMAY-fitnessbanden, weerstands-fitnessbanden met 2 handgrepen, deuranker en verlengriem, full-body fitnessbanden met draagtas , B09PNJ19DH
Lichte gebruikssporen, NOONCRAZY Weerstandsbanden, verschillende niveaus Weerstandsbanden met deuranker en handgrepen, fitnessbanden voor krachttraining, oefeningen, fysiotherapie, yoga voor mannen en vrouwen, B09KN6KDZJ
Ongebruikt, ok, OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, XL, rangergroen , B09C7T1VS4
Ongebruikt, Zwart Large, OneTigris K9 X-Destroyer Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, metalen gespen , B08ML89V8Z
Ongebruikt, beschadigde doos, Eric Flag Houten parallettes push-upgrepen, handstandbars, lang voor fitness, gym, street workout, calisthenics, pomppolssjaaltjes, parallettes, handgemaakt in beukenhout, antislip, B07TXKFJKH
Montagesporen, CCLIFE NEW Multifunctionele Pull Up Bar met Quick Release sluitingen Station Pull Up Chin Up Rack draagbare Pull Up Rack, B08F7BYFLJ
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, LITHIX Hoogwaardige suspension trainer voor je full-body training thuis – premium sling trainer met deuranker voor de fitness van het hele gezin – stabiele suspension trainingsset voor sport en plezier, B086DCBQMY
Ongebruikt, getest en ok, airtrack matte 10cmhoch 3M Tumbling Mat , incl pomp , B082WB1YHM
Ongebruikt, getest en ok, donkerblauw, geen pomp inbegrepen ( standaard airtrack pomp werkt) FBSport Inflatable Air Roll, 120 cm, Yoga and Gymnastic Cylinder, Gym Air Barrel, Airtrack Exercise Roll