8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongebruikt, STEPPERONLINE 350W 48V 7.3A 115/230V Universal Regulier schakelvoeding/switching Power Pupply/voeding voor 3D-printer LED-strips lichten CCTV project, B07R38XFR5
Lichte gebruikssporen, XINCOL AC-DC SMPS AC 110V/220V naar DC 12V 42A 500W LED schakelaar transformator voeding voor LED-strips, B01MQ4U1V8
Ongebruikt, LVYUAN Spanningsomvormer 12V 230V 1000W / 2000W Omvormer LCD met 2 USB, B08QFYX5DX
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, SEAFLO 55-serie membraanpomp - 12V DC, 5,5 GPM, 60 PSI met HEAVY DUTY PRESSURE SWITCH ; B01N64VJIQ
Ongebruikt, SEAFLO 55-serie membraanpomp - 12V DC, 5,5 GPM, 60 PSI met HEAVY DUTY PRESSURE SWITCH ; B01N64VJIQ
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, LIGHTEU®, 12V 750GPH Automatische lenswaterpomp, Volautomatische elektrische dompelpomp 3A met ingebouwd vlotterschakelsysteem, geen aparte vlotterschakelaar nodig, B07PHN74XD
Ongebruikt, SEAFLO 41-serie DC-watersysteem pomp 12V 12.5 LPM 35 PSI, B01N53H4W1
Ongebruikt, SEAFLO 01 Serie 2000 GPH bilgenpomp, B01MSNFL2W
Ongebruikt, SEAFLO DC 12V drukpompgroep, B08CF3Z8M4
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW
Ongebruikt, Gavaer keukenkraan, 360° roterende keukenmengkraan, met uittrekbare dubbele spoelkop, zwarte siliconen zachte slang, koud en warm water, verchroomd messing, zilver, B07L47DLLB
Ongebruikt, Plumbsys Zwarte RVS uittrekbare keukenkraan, hoge boogkraan, twee functies sproeier, eenhendelkraan met G1/2 60 cm roestvrij stalen gevlochten slangen, B09HH1BCKF
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR