Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 110
Afgelopen
Kavel nr: 
10

Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
11

Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
34

Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
35

Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
389

Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
390

Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
391

Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
392

Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
393

Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
394

Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
395

Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
396

lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
397

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
398

Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
399

Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
400

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
629

Ongebruikt, Odoland grote yogamat voor mannen en vrouwen, 183x122x0,6 cm, dikke antislip-oefenmat voor thuisgymnastiek, yogatrainers voor beginners en professionals Trainingsmat voor pilates Stretching push-ups en gymnastiek, B08FFSZBB8

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
659

2x Ongebruikt, 1 verpakking ontbreekt, UMAY-fitnessbanden, weerstands-fitnessbanden met 2 handgrepen, deuranker en verlengriem, full-body fitnessbanden met draagtas , B09PNJ19DH

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
660

Lichte gebruikssporen, NOONCRAZY Weerstandsbanden, verschillende niveaus Weerstandsbanden met deuranker en handgrepen, fitnessbanden voor krachttraining, oefeningen, fysiotherapie, yoga voor mannen en vrouwen, B09KN6KDZJ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
679

Ongebruikt, beschadigde doos, Eric Flag Houten parallettes push-upgrepen, handstandbars, lang voor fitness, gym, street workout, calisthenics, pomppolssjaaltjes, parallettes, handgemaakt in beukenhout, antislip, B07TXKFJKH

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
680

Montagesporen, CCLIFE NEW Multifunctionele Pull Up Bar met Quick Release sluitingen Station Pull Up Chin Up Rack draagbare Pull Up Rack, B08F7BYFLJ

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
686

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
687

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
688

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
689

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
690

Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
702

Ongebruikt, LITHIX Hoogwaardige suspension trainer voor je full-body training thuis – premium sling trainer met deuranker voor de fitness van het hele gezin – stabiele suspension trainingsset voor sport en plezier, B086DCBQMY

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
706

2x ongebruikt, ok, diverse

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
707

Ongebruikt, getest en ok, airtrack matte 10cmhoch 3M Tumbling Mat , incl pomp , B082WB1YHM

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
708

Ongebruikt, getest en ok, donkerblauw, geen pomp inbegrepen ( standaard airtrack pomp werkt) FBSport Inflatable Air Roll, 120 cm, Yoga and Gymnastic Cylinder, Gym Air Barrel, Airtrack Exercise Roll

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
712

Ongebruikt, ZERRO Dumbbell Set van 2 met Dumbbell standaard 1 kg, 1,5 kg, 2 kg Fitness Dumbbells , B09L7XZW92

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
713

Ongebruikt, ZERRO Dumbbell Set van 2 met Dumbbell standaard 1 kg, 1,5 kg, 2 kg Fitness Dumbbells , B09L7XZW92

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
714

Umi - Neoprene Dumbbell Weights 2x 10kg

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
715

Umi - Neoprene Dumbbell Weights 2x 10kg

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 43
Afgelopen
Kavel nr: 
716

Ongebruikt, ok, Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B09CPFHN48

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
717

Ongebruikt, ok, PASYOU Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B07S7NRZL4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
718

Ongebruikt, ok, PASYOU Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B07S7NRZL4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
719

Ongebruikt, ok, PASYOU Verstelbare bank Volledige lichaamstraining Multifunctionele opvouwbare incline-uitvaloefeningen voor thuisgym , B07S7NRZL4

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
720

Ongebruikt, beschadigde doos, lichte wrijfsporen transport mogelijk, ONETWOFIT Power Tower OT084 , B08VHYJYF4

Filter op categorie