8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt, licht beschadigde doos, ok, RENPHO AI Smart Exercise Bike Indoor Cycling Bike with Auto Resistance, FTP Power Training Stationary Bike for Home Gym, Bluetooth Connected Fitness Upright Bike Compatible with Zwift Peloton APP , B08JCLKHHW
Ongebruikt getest en werkend, DEERC 200E Remote Control Car with Brushless Motor, 4WD 1:10 RC Car Off-Road Vehicle with 2 Batteries 40 Min. Long Running Time, 45 km/h Fast Racing Car , B099Z5GTLD
Profun XBike 3 in 1 Exercise Bike with App, Foldable Fitness Bike, 10 Magnetic Resistance Settings, Pulse Measurement, Mobile Phone Holder, up to 125 kg
Ongebruikt, beschadigde doos, ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, Exerz 25cm wereldbol - Engelse kaart - Educatieve/geografische/moderne bureaubladdecoratie - met een metalen voet - Metallic zwart - diameter: (25cm), B07PMXFS7J
Ongebruikt, Walowalo Elektrische schaar draadloze stofsnijder Accuschaar multicutter universele snijder voor karton papier handwerk snijden leer tapijt potplant oplader accu 4V met 2 snijbladen 2 batterijen, B08TQP4344
Ongebruikt, getest en werkend, Radio Projection Alarm Clock, Liorque Projection Clocks 180° Alarm Clock FM Projector with Alarm, Large VA Display, 4 Levels of Screen Brightness, Digital USB, Snooze Function, 12/24H , B084KW5ZVY
Ongebruikt, getest en werkend, Radio Projection Alarm Clock, Liorque Projection Clocks 180° Alarm Clock FM Projector with Alarm, Large VA Display, 4 Levels of Screen Brightness, Digital USB, Snooze Function, 12/24H , B084KW5ZVY
Lichte gebruikssporen, gereset, ok, Hommie L12 Smart Watch, 1.69" Large Touch Screen Fitness Tracker with 2 Watchbands, Black, 1 plastic + 1 metalen band
Lichte gebruikssporen, gereset, ok, Hommie L12 Smart Watch, 1.69" Large Touch Screen Fitness Tracker with 2 Watchbands, Black, 2 metalen banden
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
2x Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Blauw , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09PB275NP
Ongebruikt, getest en werkend, Blauw , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09PB275NP
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9Y78BT
Ongebruikt, Deuter Race EXP Air rugzak (Zwart), B08HT4LT72
Ongebruikt, beschadigde doos, GRIDINLUX. TRAINER BENEN Oefenapparaat Passieve Gymnastiek Afstandsbediening In hoogte verstelbare intensiteit, B07W6JP71J
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat 10cm Hoogte Trainingsmat Lengte 4M Carbon Fiber Tumbling Mat, opblaasbare Gymnastiek Mat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling, purper
Ongebruikt, FBSPORT Airtrack Mat, 10CM Hoogte Koolstofvezel Tumbling Mat Lengte 4M Opblaasbare Gymnastiek Mat, Trainingsmat voor Oefening Gymnastiek, Tumbling
lichte gebruikssporen, gecontroleerd en ok, excl electr. Pomp, 20cm hoog, 3M Opblaasbare turnmat,
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Best Goods Mini-stepper 2-in-1 fitness, aerobic voor thuis, kleine stepper met verstelbare treden, professioneel apparaat met displayweergave voor training, B089RC345M
Lichte gebruikssporen, volledig, ONETWOFIT Inversiebank, inklapbare zwaartekrachttrainer met volledige inversie, ter ontlasting van de wervelkolom, B08QDCC1W7
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, ok, Livingpai Opvouwbare fitnesstrampoline, 102 cm, jumping fitness trampoline met 4-voudig in hoogte verstelbare handgreep, outdoor/indoor-minitrampoline voor volwassenen en kinderen, maximale belasting 200 kg ; B098WKT7F1
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L338
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L339
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L340
Ongebruikt, Skate protectorenset met helm, kniepads, elleboogpads met polsbeschermers voor skaten, skateboarden, scooters, skaten, BMX bike LARGE ; B085Y1RNFQ
Ongebruikt, zwart, SMALL 48-52cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head SMALL (48-52cm) Black , B01DG5L2E8
SHANNA Militaire rugzak 35L , ongebruikt, ok, B07VNRGH9N , 28X25X50Cm.
Ongebruikt, ok, WATERFLY Wandelrugzak 30 l trekking rugzak reisrugzak: waterdichte wandelrugzak trekking outdoor hiking, Zwart , B09H75YKBB
Ongebruikt, getest en werkend, ISDT C4 8A batterijlader acculader opladen en ontladen voor AA/AAA NiMH NI-Cd Eneloop-, Li-Ion-, LiHv- en LifePO4 18650 oplaadbare batterijen, snel opladen + USB-lader , B07GWZGHLZ