8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 3L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 5L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Matje voor toestel + 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Ongebruikt, Plankbeugels, 250 mm wandplank, opvouwbare console voor zwaar gebruik, plankbeugels Zwevende plankbeugels
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, Fietshelm met ingebouwd LED-licht CE-gecertificeerde fietshelm Fietsen BMX MTB Urban Mobility Skates Helmen voor volwassen mannen en vrouwen Multisportwielskateboard, Large, B08CDS8V5N
Ongebruikt, Fietshelm met LED-licht CE-certificaten Racefietshelm voor stedelijke woon-werkverkeer E-Scooter Trekking BMX-helm Jeugdhelm MTB-scooterhelm Fietshelm Skateboardhelm, B0932WYX6P
OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, L, coyote brown
Ongebruikt, ok; JOLY FANG Bagagedragertas, fietstas voor bagagedrager, fiets dubbele tas, waterdicht, scheurvaste fietstas met regenbescherming, 30 l ; 42*33*7 , B092J2M76K
Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74
Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS
Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS
Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2
Plm 5 stuks, 4 x ongebruikt, 1 x gebruikssporen, combipedalen, multifunctioneel pedaal, dubbelzijdig, lichte nylonvezel fietspedalen voor BMX mountainbike spin trekking bike, B08SJR69G4
Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32
Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32
Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0
Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0
Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0
Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0
Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J
Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J
1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J
Lichte gebruikssporen, Logas Wielertrui Pro Heren Large 5D Gel Padded Ademend Wielertrui Man MTB Wear, B07PGM1RMT
Ongebruikt, Logas wielertrui set heren XXL fietsshirt korte mouwen + MTB broek met broekzeem Eenkleurig racepak
Ongebruikt, Souke Sports 4D gewatteerde fietsbroek 4XL, voor heren, Ademende sneldrogende fietsbroek
Ongebruikt, ALLY MTB broek heren Large, mountainbike fietsbroek heren kort, outdoor sport fietsbroek heren shorts, B01M1NQE4W
Ongebruikt, WOSAWE heren fietsjack zwart XXL, winddicht waterdicht MTB mountainbike jack voor fietsen, joggen en wandelen
Ongebruikt, 10 x KAPVOE Meekleurende Fietsbril, verschillende montuurkleuren, TR90 Frame voor Heren Dames Heldere Sport Zonnebril Sport Fietsen MTB Fietsbril Sportbril Rijden Vissen Hardlopen, B0957JY8VQ
Ongebruikt, 5 x KAPVOE Gepolariseerde Fietsbril Met 4 Verwisselbare Lens, verschillende montuurkleuren, TR90 Sport Zonnebril Running MTB Fiets Accessoires
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongebruikt, ok, OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, XL, rangergroen , B09C7T1VS4
Ongebruikt, Zwart Large, OneTigris K9 X-Destroyer Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, metalen gespen , B08ML89V8Z
Lichte gebruikssporen, gereset naar 00000, HBselect fietsslot met cijfercode 5 cijferrijen fietskettingslot 1000 mm * 38 mm 750 g voor fietsen, motorfietsen, B07RHYTTVX
Ongebruikt, VICKSONGS Fietsslot, Fietskettingslot,85cm Kettingslot met Hoog Veiligheidsniveau (360 graden draaibaar slot,2 sleutels,8mm diameter) Slot voor Fiets Motor Grill Deur en Hek (Zwart)
Ongebruikt, SILI Universele Scooter & Fiets Muurbeugel, B09793K5QG
Ongebruikt, Master Lock Gecertificeerde Boeien fietsslot, Anti-diefstalslot – Police Approved [9 scharnierende schakel] [55 cm] 8290EURDPRO - Voor Elektrische scooters, Fietsen, Motorfietsen, B000XRQ8UG