8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt,g etest en werkend, Ultimate Ears MEGABOOM draagbare Bluetooth luidspreker - Zwart , 5099206082021
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP
Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF
Ongebruikt, getest en werkend, Marantz Professional MPM-4000U Podcast Mic - USB Condensator Microfoon met mixer en hoofdtelefoonuitgang , B08WGC4KB8
Ongebruikt, getest en werkend Moukey MEK-200 Keyboard Piano voor beginners, E-piano/keyboard met muziekstandaard, led-scherm, 300 ritmes, 300 tonen, 50 demo's en leermodus voor kinderen en beginners, 61keys, MEK-200 ; B08SBNJYRN
Ongebruikt OK , Donner Acoustic Guitar Full Size 4/4 Dreadnought Guitar Package 41 Inch Spruce Mahogany for Beginner with Gig Bag Tuner Strap Strings Capo Picks ; B074279ZNH
Ongebruikt, ok, WitDonner 39 Inch TL Electric Guitar Full Size TC Style Solid Body White Beginner with Bag, Strap, Cable,DTC-100W , B08QCMM8XL
Ongebruikt, accessoires ontbreken, Donner Electric Guitar Kit Left Handed Full Size 39 Inch (Sunburst, Left Handed) B07YP73XFJ
Ongebruikt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Lichte gebruikssporen , maar transportschade : Rechterhoek vooraan plastiek gebroken/ontbreekt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Ongebruikt, ok, Donkergroen ( foto indicatief) , Tongue Drum 14 Inch Handpan Drum 15 Note Soldering Drum Tongue Drum Tank Drum Steel with Drum Beaters Special Carry Bag Finger Pads Clay Stickers (Green) , B08S3GMKQY
Getest en werkend, ongebruikt, Platenspeler met handvat, met 2 ingebouwde luidsprekers 33/45/78 RPM Retro MUSITREND Vinyl naar MP3 opname, Wit
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Case Vinyl Turntable Bluetooth Turntable with Built-in Speakers, 3 Speed Retro Turntable with Belt Drive, Portable Vintage Case LP Player USB Recording , B09KZHN7GL
3x Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakkingen ,Uv-blacklight LED schijnwerper, Eleganted 100 W UV-schijnwerper, waterdicht IP66 UV-straler, ultraviolet lichteffect met AAN/UIT-schakelaar , B08BCH41Q2
Ongebruikt, Donner Boomarm, Heavy Duty microfoonarm Verstelbare buisstijl Ophangschaar Microfoonstandaard met bureauklem, 3/8'' naar 5/8'' schroefadapter voor live streaming, radio, podcasting, gaming-MS 1, B09MNCSPHN
Ongebruikt, Vangoa 39 inch full size elektrische gitaar beginners kit met 10W versterker 4/4 junior elektrische gitaar pakket, kabel, tremolo bar, riem, tuner, snaren, capo, plectrums (zwart), B097XTVQNL
Ongebruikt, Moukey Keyboard, 54-toetsen pianotoetsenbord voor beginners, groot LCD-scherm, draagbaar elektronisch toetsenbord met microfoon, muziekstandaard, stickers en voeding, zwart, B08VS5L9N9
Ongebruikt, Donner Elektrische Gitaar 39 Inch TELE Elektrische Gitaar DTC-100 Solid Body TC Stijl Elektrische Gitaar Kit met Tas, riem, Kabel, retro wit, B08QCMM8XL
Lichte gebruikssporen, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8
Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa A Stijl Mandoline Akoestisch Elektrisch Mahonie Mandolines-instrument met Beginnersset, Rood, B07RGVBY4V
Ongebruikt, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR
Ongebruikt, ok, 2 x Moukey Verstelbare Tablet Mount voor Microfoon Mic Stand Beugel Houder voor Apple iPad Smartphones, Mmsph-1 , B07QHSGVTW
Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9
Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9
Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9
Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Ongebruikt, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
Ongebruikt, ok, TARION Draadloze microfoon, draadloze microfoon, lavaliermicrofoon, aansluitmicrofoon, microfoon tot 50 m, audiobewaking, 2 zenders, 1 ontvanger voor camera, smartphone, laptop, DSLR camcorder (G1(A2)) ; B0953GKN6L