Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
17

Ongebruikt,g etest en werkend, Ultimate Ears MEGABOOM draagbare Bluetooth luidspreker - Zwart , 5099206082021

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 122
Afgelopen
Kavel nr: 
20

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 121
Afgelopen
Kavel nr: 
21

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 121
Afgelopen
Kavel nr: 
22

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 111
Afgelopen
Kavel nr: 
37

Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 110
Afgelopen
Kavel nr: 
38

Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
39

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
40

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 120
Afgelopen
Kavel nr: 
70

Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 91
Afgelopen
Kavel nr: 
71

Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
73

Ongebruikt, getest en werkend, Marantz Professional MPM-4000U Podcast Mic - USB Condensator Microfoon met mixer en hoofdtelefoonuitgang , B08WGC4KB8

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
528

Getest en werkend, ongebruikt, Platenspeler met handvat, met 2 ingebouwde luidsprekers 33/45/78 RPM Retro MUSITREND Vinyl naar MP3 opname, Wit

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
529

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Case Vinyl Turntable Bluetooth Turntable with Built-in Speakers, 3 Speed Retro Turntable with Belt Drive, Portable Vintage Case LP Player USB Recording , B09KZHN7GL

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
530

3x Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakkingen ,Uv-blacklight LED schijnwerper, Eleganted 100 W UV-schijnwerper, waterdicht IP66 UV-straler, ultraviolet lichteffect met AAN/UIT-schakelaar , B08BCH41Q2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
531

Ongebruikt, Donner Boomarm, Heavy Duty microfoonarm Verstelbare buisstijl Ophangschaar Microfoonstandaard met bureauklem, 3/8'' naar 5/8'' schroefadapter voor live streaming, radio, podcasting, gaming-MS 1, B09MNCSPHN

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
537

Ongebruikt, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
542

Ongebruikt, ok, 2 x Moukey Verstelbare Tablet Mount voor Microfoon Mic Stand Beugel Houder voor Apple iPad Smartphones, Mmsph-1 , B07QHSGVTW

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
543

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
544

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
545

Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
552

Ongebruikt, ok, TARION Draadloze microfoon, draadloze microfoon, lavaliermicrofoon, aansluitmicrofoon, microfoon tot 50 m, audiobewaking, 2 zenders, 1 ontvanger voor camera, smartphone, laptop, DSLR camcorder (G1(A2)) ; B0953GKN6L

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
554

3x Ongebruikt, ok, Microphone de Saxophone sans Fil 2.4G, Clip sur Instruments de Musique Microphone, Récepteur et Émetteur sans Fil, pour Saxophone et Plus , B098LB7XNV

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
555

Ongebruikt, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
556

Ongebruikt, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
557

Gebruikssporen,, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
563

Ongebruikt, ok, Mini Projector, Pixthink Projector Full HD 1080P Native, 200" Display WiFi Projector Draadloos Naar iOS/Android, Draagbare Projector met Handtas en Projectiescherm Voor HDMI/USB/TV Stick/Smartphone/PC ; B0956GM113

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
564

Ongebruikt, ok, Mini Projector, Pixthink Projector Full HD 1080P Native, 200" Display WiFi Projector Draadloos Naar iOS/Android, Draagbare Projector met Handtas en Projectiescherm Voor HDMI/USB/TV Stick/Smartphone/PC ; B0956GM113

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
570

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, YABER Y60 Mini beamer, 5500 lumen ondersteunt 1080p Full HD, projector met Dolby-geluid HiFi stereo luidsprekers, metalen afdekking, 65000 uur LED, mini-projector voor film, entertainment games zwart , B089DGRXBY

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
571

Gebruikssporen, originele verpakking + kabels+ afstandsbediening ontbreken, getest en werkend, YABER Y60 Mini beamer, 5500 lumen ondersteunt 1080p Full HD, projector met Dolby-geluid HiFi stereo luidsprekers, metalen afdekking, 65000 uur LED, mini-projector voor film, entertainment games zwart , B089DGRXBY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
587

Ongebruikt, getest en werkend, INSSTRO C2 Mini RGB LED-videolamp, 0-360 Full Color RGB-licht met diffuser voor camera-camcorder, oplaadbare videolamp in zakformaat met 2500k-8500k kleurbereik, ondersteuning voor CCT / HSI / RGB & SECEN-modus, B08QHJGWXB

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
724

2x Ongebruikt, getest en werkend, LET'S Toyz Microphone Children's Bluetooth, Toy Wireless Microphone, Zwart , B09B22GH3J

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
725

2x Ongebruikt, getest en werkend, LET'S Toyz Microphone Children's Bluetooth, Toy Wireless Microphone, Zwart , B09B22GH3J

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
745

Ongebruikt, getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Draagbare bluetooth luidspreker met karaoke modus en microfoon, FM radio en SD usb lezer (Model 12, 2 microfoons), B07XTN16Z4

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
768

Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
769

Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
770

Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
788

Ongeopend, Guirled -Indoor AirControl Fairy Lights, 32 bollen 3,2m - Diamant , B08GCBL87P

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
789

Ongeopend, Guirled -Indoor AirControl Fairy Lights, 32 bollen 3,2m - Diamant , B08GCBL87P

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
790

Ongeopend, Guirled -Indoor AirControl Fairy Lights, 32 bollen 3,2m - Chocolat , B085HHR97G

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
791

Ongeopend, Guirled -Indoor AirControl Fairy Lights, 32 bollen 3,2m - Chocolat , B085HHR97G

Filter op categorie