8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt getest en werkend, DEERC 200E Remote Control Car with Brushless Motor, 4WD 1:10 RC Car Off-Road Vehicle with 2 Batteries 40 Min. Long Running Time, 45 km/h Fast Racing Car , B099Z5GTLD
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongebruikt, Exerz 25cm wereldbol - Engelse kaart - Educatieve/geografische/moderne bureaubladdecoratie - met een metalen voet - Metallic zwart - diameter: (25cm), B07PMXFS7J
Ongebruikt, Walowalo Elektrische schaar draadloze stofsnijder Accuschaar multicutter universele snijder voor karton papier handwerk snijden leer tapijt potplant oplader accu 4V met 2 snijbladen 2 batterijen, B08TQP4344
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, getest en werkend, Radio Projection Alarm Clock, Liorque Projection Clocks 180° Alarm Clock FM Projector with Alarm, Large VA Display, 4 Levels of Screen Brightness, Digital USB, Snooze Function, 12/24H , B084KW5ZVY
Ongebruikt, getest en werkend, Radio Projection Alarm Clock, Liorque Projection Clocks 180° Alarm Clock FM Projector with Alarm, Large VA Display, 4 Levels of Screen Brightness, Digital USB, Snooze Function, 12/24H , B084KW5ZVY
Lichte gebruikssporen, gereset, ok, Hommie L12 Smart Watch, 1.69" Large Touch Screen Fitness Tracker with 2 Watchbands, Black, 1 plastic + 1 metalen band
Lichte gebruikssporen, gereset, ok, Hommie L12 Smart Watch, 1.69" Large Touch Screen Fitness Tracker with 2 Watchbands, Black, 2 metalen banden
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
2x Ongebruikt, getest en werkend, Roze , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9PTJ43
Ongebruikt, getest en werkend, Blauw , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09PB275NP
Ongebruikt, getest en werkend, Blauw , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09PB275NP
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart , TOOBUR Kids Fitness Tracker Watch, 1.4" DIY Watch Face IP68 Waterproof Kids Fitness Watches with 19 Sport Modes, Pedometer, Heart Rate Sleep Monitor, Calorie Step Counter, B09P9Y78BT
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, Deuter Race EXP Air rugzak (Zwart), B08HT4LT72
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW
Ongebruikt, Gavaer keukenkraan, 360° roterende keukenmengkraan, met uittrekbare dubbele spoelkop, zwarte siliconen zachte slang, koud en warm water, verchroomd messing, zilver, B07L47DLLB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, Plumbsys Zwarte RVS uittrekbare keukenkraan, hoge boogkraan, twee functies sproeier, eenhendelkraan met G1/2 60 cm roestvrij stalen gevlochten slangen, B09HH1BCKF
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongebruikt, Tohlar Zwarte Mengkraan met Trek Sproeier, Commerciële Enkele Handvat 360 Graden Swivel Lente Keuken Tap (Mat Zwart), B08XYXFMY2