8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 3L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 5L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Matje voor toestel + 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongeopend, Depuley LED Ceiling Fan Crystal with Light and Remote Control, 3 Colour Changing Dimmable Fan, Adjustable 3 Speeds, 40 W Light and 58 W Motor with Timer, Quiet for Bedroom Living Room [Energy Class A++] , B08JLZB7J3
Ongebruikt, Plankbeugels, 250 mm wandplank, opvouwbare console voor zwaar gebruik, plankbeugels Zwevende plankbeugels
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, getest en werkend, TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW
Ongebruikt, Gavaer keukenkraan, 360° roterende keukenmengkraan, met uittrekbare dubbele spoelkop, zwarte siliconen zachte slang, koud en warm water, verchroomd messing, zilver, B07L47DLLB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, Plumbsys Zwarte RVS uittrekbare keukenkraan, hoge boogkraan, twee functies sproeier, eenhendelkraan met G1/2 60 cm roestvrij stalen gevlochten slangen, B09HH1BCKF
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongebruikt, CECIPA X203S Hogedruk keukenkraan Uitschuifbare keukenkraan met sproeier Twee waterstraaltypes Eengreeps wastafelkraan 360° draaibare mengkraan Keuken geborsteld RVS, B08HGHTMHR
Ongebruikt, Tohlar Zwarte Mengkraan met Trek Sproeier, Commerciële Enkele Handvat 360 Graden Swivel Lente Keuken Tap (Mat Zwart), B08XYXFMY2
Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD
Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD
Ongebruikt, CECIPA X207B Hogedruk keukenkraan Zwarte keuken Uitschuifbare keukenkraan met sproeistraal Twee soorten waterstraal Eengreeps spoelbakkraan 360° draaibare mengkraan Keuken RVS, B08P5T2FVD
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, HOMELODY Keukenkraan RVS, 2 Straaltypes, 360° Draaibare Kraan, Wandmontage Kraan, Aanrecht, B07FCMPHLX
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Mirthbuy Antiek Messing Kraan Badkamer Kraan Wastafel Mengkraan Warm Koud Water Eengreepsmengkraan Retro Tap voor Badkamer Keuken Woondecoratie, B08P4Q1KDN
Ongebruikt, PBOFHS Waterval Wastafel Kraan Wastafel Kraan, Badkamer Wastafel Kraan, Eengreeps Waterval Kraan voor Vierkante Aanrecht Mixer, Koud en Warm Water Beschikbaar, Hoge Uitloop Kraan en Geluidsarm Chroom, B09BYQHVZ6
Ongebruikt, PBOFHS Waterval Kraan Badkamer Chroom Eengreeps Wastafel Kraan Wastafel voor Badkamer, Badrandcombinaties Mengkraan, Wastafel Wastafel Kraan met Afdekplaat, B09BZ32KY8