Consumentengoederen

Veiling nr: 
2773

Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

Kijkdag(en)
16/07/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
22/07/2022 - 08:30 tot 11:00
25/07/2022 - 08:30 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
06/07/2022 - 17:00
Einddatum: 
18/07/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
31

Ongebruikt, volledig, COSY AND DOZY Chill DeLuxe kattenligbed voor wandmontage L90 x B41 cm, met matras 3 cm, gewicht 4,5 kg, wandligbed voor katten tot 25 kg lichaamsgewicht, B07KGHHB1M

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 49
Afgelopen
Kavel nr: 
46

Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 3L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
47

Ongebruikt, getest en werkend, PETKIT Automatische RVS voerbak 5L, app-bediening, programmeerbare portiecontrole 5-200g per maaltijd & 20s Voice Recorder Huisdieren Slimme dispenser voor middelgrote grote honden Katten, B09JFK8BCQ

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
48

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL

Startbod: 
€ 60
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
49

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Matje voor toestel + 1 geurflacon ontbreekt, Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
150

Ongebruikt, Plankbeugels, 250 mm wandplank, opvouwbare console voor zwaar gebruik, plankbeugels Zwevende plankbeugels
Maximaal draagvermogen 30kg
metaal staal
Mat zwart
4 stuks (10in/250mm), exclusief plank, B09BKQS5GX

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
241

Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
242

Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
401

Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
402

Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
403

Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
406

Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
407

Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
408

Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
409

Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
410

Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
418

Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
420

Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
421

Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
432

Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
433

Ongebruikt, Onyzpily Bad Kraan met Handdouche Douche Kraan Thermostatische Zwarte Handdouche Regendouche Kraan Douche Bar Set Douche Systeem Set met Douche Set, B07ZVH86SD

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
435

Ongebruikt, JUNSOTTOR Thermostatisch Douchesysteem Zwart 12 Inch Douchekraan Douche Set met Handdouche Messing voor Badkuipen, B09DVDKM4L

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
439

Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
440

Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
441

Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
442

Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
445

Ongebruikt, Plumbsys douchegoot RVS 90cm, 2in1 betegelbaar, dubbelzijdige vloerafvoer complete set, doucheafvoer 360° draaibare sifon met geurstop en haarzeef, afvoergoot extra vlak, snelle afvoer, B09DKGD7XG

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
446

Ongebruikt, SantiModar Afvoergoot douche 80 cm met haarfilter, bodemafvoer, B085C5PNSY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
447

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
449

Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
450

Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde doos, Gricol Badkameraccessoires set handdoekhouder bar toiletpapierhouder Robe Hook wandaccessoires voor badkamer, B08VFZT19J

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
452

Plm 8 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
454

Plm 4 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
467

OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, L, coyote brown

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
639

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
15
Hoogste bod: 
€ 62
Afgelopen
Kavel nr: 
673

Ongebruikt, ok, OneTigris X-Destroyer K9 Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, met metalen gespen, XL, rangergroen , B09C7T1VS4

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
674

Ongebruikt, Zwart Large, OneTigris K9 X-Destroyer Hondenharnas, tactisch hondentuig, 3 handgrepen, heavy duty, metalen gespen , B08ML89V8Z

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
831

Ongebruikt, getest en werkend, REDSTORM 2.4G Wireless PC Headset, Wireless Gaming Headset with Removable Noise Cancelling Microphone, Stereo Surround Sound, Volume Control, RGB Light, Gaming Headphones for PC, MAC, PS4, PS5 , B091342N13

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
846

Ongebruikt, volledig, ok, verpakking ontbreekt, Umi Cat krabpaal kleine prachtige houten sisalkrabber met bungelende bal interactief speelgoed beige 45 cm, B08K8WY8J8

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
847

Ongeopend, afwasbaar kussen voor honden/… (Pink, 62x52 cm) ; B08LNVX4FT

Pagina's

Filter op categorie