8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, Godox macroflitser MF12-K2-kit, tweelichtskit 2.4G TTL-flitser met ingebouwde lithiumbatterij om 500 flitsen te dekken en te recyclen in 0,01-1,7 sec voor macro-opnamen, portretopnamen en sieradenopnamen, B09CKXG1DQ
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F
Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm
Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde doos, Gricol Badkameraccessoires set handdoekhouder bar toiletpapierhouder Robe Hook wandaccessoires voor badkamer, B08VFZT19J
Ongebruikt, HAKUTATZ® fotostudio set 5-in-1 reflector fotoscherm fotografie lampstatief groen scherm met standaard set, B075MY8T7C
Ongebruikt, OMBAR Softbox set fotostudio 2 x 50 x 70 cm, professionele fotografie met 2 x 135 W 5500 K E27-daglichtlamp en draagtas voor studio-portretten, video-opnamen en modefoto's, B08RJ51ZLC
Ongebruikt, OMBAR Softbox set fotostudio 2 x 50 x 70 cm, professionele fotografie met 2 x 135 W 5500 K E27-daglichtlamp (1 kapotte lamp) en draagtas voor studio-portretten, video-opnamen en modefoto's, B08RJ51ZLC
Ongebruikt, OMBAR Softbox Fotostudio Set 50x70cm Professioneel met 135W 5500K daglicht E27 en draagtas voor studioportretten, modefoto's, B0999D8QVK
Ongebruikt, OMBAR Softbox Fotostudio Set 50x70cm Professioneel met 135W 5500K daglicht E27 en draagtas voor studioportretten, modefoto's, B0999D8QVK
Ongebruikt, getest en werkend, Godox TT685II-S Camera Flash Speedlite, 2.4G HSS 1/8000s TTL GN60 Flash Compatibel voor Sony Camera, B09L4N35VM
Ongebruikt, getest en werkend, Godox TT685II-S Camera Flash Speedlite, 2.4G HSS 1/8000s TTL GN60 Flash Compatibel voor Sony Camera, B09L4N35VM
Ongebruikt, 7artisans 60mm F2.8 macrolens APS-C Handmatige vaste lens voor Fuji X-mount camera's X-A1 X-A10 X-A2 X-A3 X-M1 XM2 X-T1 X-T10 X-T2 X-T20 X -Pro1 X-Pro2 X-E1 X-E2 X-E2s X-E3, B07T34VN9X
Ongebruikt, getest en werkend, Godox Xpro-F TTL draadloze flitserontspanner 2,4 G 1/8000s HSS TTL Convert-handmatige TCM-functie flitsertransmitter LCD-display groot voor Fuji Fujifilm camera's, B07P5MNC6N
Ongebruikt, getest en werkend, Godox Xpro-F TTL draadloze flitserontspanner 2,4 G 1/8000s HSS TTL Convert-handmatige TCM-functie flitsertransmitter LCD-display groot voor Fuji Fujifilm camera's, B07P5MNC6N
Ongebruikt, Kamlan 50 mm F 1.1 APS-C Handmatige Fixfocus-Lens, Groot Diafragma, Standaard Prime-Lens voor M4/3 Spiegelvrije Camera's, Zwart, B0756X5WR2
Ongebruikt, Meike MK-EFTR-B voor Canon EF/EF-S Lens naar RF Mount Camera's, Autofocus Lens Adapter met Control Ring voor Canon EF/EF-S Lens naar Canon EOS R R5 R6 C70 en Komodo Camera's Rood, B09QYCV8F8
Ongebruikt, ULANZI 1.33X Pro Anamorfische lens Filmmakende telefooncameralens, mobiele telefoon breedbeeldfilmlens met lensdop / filteradapter van Filmic Pro voor iPhone Samsung Galaxy OnePlus Filmmakers,
Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Creative Tool - De gepersonaliseerde bewerkingsconsole voor foto's, video's, muziek en vormgeving , 6430070530048