8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt,g etest en werkend, Ultimate Ears MEGABOOM draagbare Bluetooth luidspreker - Zwart , 5099206082021
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey)
Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP
Ongebruikt, getest en werkend, YABER Y30 LED Projector, 7200 Lumens, Native 1080P Projector, Home Cinema Full HD with ±50° 4D Trapezoidal Correction, Supports 4K & Zoom, LCD LED Projector Compatible with Phone, PC, TV Box, PS4 ; B0881MT1HP
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 84 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07LGGXNDG
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Karaoke Machine Speaker,540W Peak Power Bluetooth 5.0 Karaoke System-PA Stereo with 10" Subwoofer,DJ Lights,2 Microphone,1 Tablet Holder,Rechargeable,Recording,MP3/USB/SD(RMS 160W to 540W Peak) ; B085R9TCJF
Ongebruikt, getest en werkend, Marantz Professional MPM-4000U Podcast Mic - USB Condensator Microfoon met mixer en hoofdtelefoonuitgang , B08WGC4KB8
Ongebruikt, Deuter Race EXP Air rugzak (Zwart), B08HT4LT72
SHANNA Militaire rugzak 35L , ongebruikt, ok, B07VNRGH9N , 28X25X50Cm.
Ongebruikt, ok, WATERFLY Wandelrugzak 30 l trekking rugzak reisrugzak: waterdichte wandelrugzak trekking outdoor hiking, Zwart , B09H75YKBB
Getest en werkend, ongebruikt, Platenspeler met handvat, met 2 ingebouwde luidsprekers 33/45/78 RPM Retro MUSITREND Vinyl naar MP3 opname, Wit
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Case Vinyl Turntable Bluetooth Turntable with Built-in Speakers, 3 Speed Retro Turntable with Belt Drive, Portable Vintage Case LP Player USB Recording , B09KZHN7GL
3x Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakkingen ,Uv-blacklight LED schijnwerper, Eleganted 100 W UV-schijnwerper, waterdicht IP66 UV-straler, ultraviolet lichteffect met AAN/UIT-schakelaar , B08BCH41Q2
Ongebruikt, Donner Boomarm, Heavy Duty microfoonarm Verstelbare buisstijl Ophangschaar Microfoonstandaard met bureauklem, 3/8'' naar 5/8'' schroefadapter voor live streaming, radio, podcasting, gaming-MS 1, B09MNCSPHN
Ongebruikt, ok, Dawoo Paar bodemluidsprekerstandaard voor Studio Monitor luidsprekerstandaard met/stabiele driehoekige basis, instelbaar 6 hoogtes (zwart) exclusief luidsprekers; B0837KFF7X
Ongebruikt, ok, 2 x Moukey Verstelbare Tablet Mount voor Microfoon Mic Stand Beugel Houder voor Apple iPad Smartphones, Mmsph-1 , B07QHSGVTW
Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9
Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9
Ongebruikt, getest en werkend, Kacsoo Mini Spider Moving Head Light, Led Moving Beam Light, Disco Lights 8 x 3W DMX 512 Dual Sweeper Pulse Strobe Effect Lights voor Party Club DJ Disco Bar Ball Room KTV (1PC), B08KW6T4R9
Ongebruikt, ok, TARION Draadloze microfoon, draadloze microfoon, lavaliermicrofoon, aansluitmicrofoon, microfoon tot 50 m, audiobewaking, 2 zenders, 1 ontvanger voor camera, smartphone, laptop, DSLR camcorder (G1(A2)) ; B0953GKN6L
3x Ongebruikt, ok, Microphone de Saxophone sans Fil 2.4G, Clip sur Instruments de Musique Microphone, Récepteur et Émetteur sans Fil, pour Saxophone et Plus , B098LB7XNV
Ongebruikt, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2
Ongebruikt, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2
Gebruikssporen,, getest en werkend, Giecy Draagbare spraakversterker met microfoon, 30 W, oplaadbare accu, 2800 mAh, megafonie-systeem, lichte spraakversterker voor leraren, toerisme, trainers, presentatiecentoren , B08K8MMWS2
Ongebruikt, ok, Mini Projector, Pixthink Projector Full HD 1080P Native, 200" Display WiFi Projector Draadloos Naar iOS/Android, Draagbare Projector met Handtas en Projectiescherm Voor HDMI/USB/TV Stick/Smartphone/PC ; B0956GM113
Ongebruikt, ok, Mini Projector, Pixthink Projector Full HD 1080P Native, 200" Display WiFi Projector Draadloos Naar iOS/Android, Draagbare Projector met Handtas en Projectiescherm Voor HDMI/USB/TV Stick/Smartphone/PC ; B0956GM113
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, YABER Y60 Mini beamer, 5500 lumen ondersteunt 1080p Full HD, projector met Dolby-geluid HiFi stereo luidsprekers, metalen afdekking, 65000 uur LED, mini-projector voor film, entertainment games zwart , B089DGRXBY
Gebruikssporen, originele verpakking + kabels+ afstandsbediening ontbreken, getest en werkend, YABER Y60 Mini beamer, 5500 lumen ondersteunt 1080p Full HD, projector met Dolby-geluid HiFi stereo luidsprekers, metalen afdekking, 65000 uur LED, mini-projector voor film, entertainment games zwart , B089DGRXBY
Ongebruikt, getest en werkend, INSSTRO C2 Mini RGB LED-videolamp, 0-360 Full Color RGB-licht met diffuser voor camera-camcorder, oplaadbare videolamp in zakformaat met 2500k-8500k kleurbereik, ondersteuning voor CCT / HSI / RGB & SECEN-modus, B08QHJGWXB
2x Ongebruikt, getest en werkend, LET'S Toyz Microphone Children's Bluetooth, Toy Wireless Microphone, Zwart , B09B22GH3J
2x Ongebruikt, getest en werkend, LET'S Toyz Microphone Children's Bluetooth, Toy Wireless Microphone, Zwart , B09B22GH3J
Ongebruikt, getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Draagbare bluetooth luidspreker met karaoke modus en microfoon, FM radio en SD usb lezer (Model 12, 2 microfoons), B07XTN16Z4
Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS
Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS
Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS
Ongeopend, Guirled -Indoor AirControl Fairy Lights, 32 bollen 3,2m - Diamant , B08GCBL87P