Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, IVSUN Zaagbladset 107-dlg Multitool Multifunctioneel gereedschap Accessoire Zaagblad Oscillerende Accessoire-set Multitoolgereedschap Geschikt voor Fein Multimaster, Makita, Dremel, Bosch, B09HTS29GM
Ongebruikt, 2 x Faburo Zelfklevende klittenbandsluiting, voor fotolijsten, 20 mm x 8 m, 2 stuks, B0719549DM
Ongebruikt, volledig, Poweka 360 graden zwenkwielset voor zware meubels en draagbaar met handschoenen, B09FXV583K
Ongebruikt, volledig, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Lichte gebruiksporen volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Sorako Decoupeerzaag, 600 W, elektrische decoupeerzaag, 6 versnellingen, 4 orbitale posities, snijhoek ± 45 graden, zaagdiepte: staal (4 mm) hout (65 mm), B08H1YPW27
Ongebruikt, volledig, CCLIFE rubberen zuignaphouder met veiligheidsgordel voor voorruit, reparatieset voor auto, B01LCYIF90
Ongebruikt, volledig, Tongdejing DCT Brass Router Template Guides Buxset, 11-delig messing Template Guide Kit met zekeringmoeren, asmanchet, geschikt voor alle 30 mm (1-3/16 inch) Router Bases of Router Insert Plates, B08LT2G5N7
Ongebruikt, volledig, Ejoyous 11-delige draaigereedschapset, metalen draaigereedschapset Carbide draaiende stalen draaibank snijgereedschapset 12 x 12 mm lasfreesset, B08XQ6Z3Q1
Ongebruikt, volledig, opbergdoos en verpakking ontbreken, VonHaus Multifunctioneel gereedschap met 120-delige accessoireset - Variabele snelheidsinstellingen - Compatibel met DREMEL en Apollo, B07DP4RYYM
Ongebruikt, volledig, SWAWIS 10 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang, B08SGVMFB9
Ongebruikt, volledig, SWAWIS 20 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, SWAWIS 20 m Pijpreinigingsslang 180 Bar 60 °C Pijpreinigingsset inclusief 5 adapters voor Karcher / Lavor / Interpump / Bosch Hogedrukreinigerslang
Gebruikssporen, niet volledig (zie foto), CCLIFE 17st Power Socket Adapter voor Impact Moersleutels 1/4' 3/8' 1/2' 3/4' Bit Moer & Universele Gewricht
Cr-Mo, B09NPGV183
Lichte gebruikssporen, 5 x EXLECO Set van 2 zuignappen 3 x met riem, max. gewicht 22 kg multifunctionele zuignap bevestiging autohouder tent auto spanner voor huishouden camping luifel voortent, B08RYMY9GF
Gebruikssporen, 23-36mm gebroken, CCLIFE 11 stuks Koppelingsuitlijngereedschap Doornsetgereedschap, B0778RFFBS
Ongebruikt, CCLIFE 270-delige Assortiment voor vetspuit M6 M8 M10 recht - 45° - 90°, B0777VMKPM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, enkele pluggen ontbreken, STANDERS - Bouwpakket met tang en 60 metalen holle pluggen, B08PC835ZH
Ongebruikt, Fdit Polijstschijf, Hout Open Lak Houtnerfreductie Tekenwiel 120 Mesh Draadtrekwiel Borstel , B08HQGT37K
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vastar Power Rotary Tool Kit, Mini oplaadbaar graveergereedschap met 211 accessoires, 3 hulpstukken, 6 niveaus verstelbaar en draagtas voor knutselen, snijden, graveren, boren, slijpen, polijsten, B097H2NMDQ
Intensieve gebruikssporen, originele verpakking ontbreekt, Davaon Pro Ratchet Telescopic Tree Pruner - Uitschuifbare aambeeld takkenschaar - Bereik 5 keer meer met minder inspanning - Ideaal tuingereedschap voor het snoeien van dikke heggen en taaie takken, B07883LBJ5
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS Digitale multimeter Voltmeter Slimme elektrische tester Meet Spanning Stroom Weerstand Continuïteit Inschakelduur Capaciteit Temperatuur Frequentie Automatisch bereik 10000 tellingen TRMS, B09GF2FZVY
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Vastar Rotary Tool Draadloos, met 51-delige accessoires, 3.7V Power Rotary Tool Kit Drinkbare Grinder, Rotary Multi Tool Kit met LED-licht, variabele snelheid 6000-21000 RPM voor ambacht, doe-het-zelf, B08W2TNXN4
Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Haakse Slijper Beugel Universele Vaste Beugel Polijstmachine Converteerbare Snijmachine Tafelzaag Multifunctionele Desktop Dissel Haakse Slijper Stand voor 100 en 125 Haakse Slijpers, B09L84G2LL
Ongebruikt, volledig, Beaspire Professionele klinkmoer-opzetstuk voor boormachine of accuschroevendraaier voor klinkmoeren M4-M10, van aluminium, staal en roestvrijstalen klinknagels, niet-apparaat niet-opzetstuk niet-opzetstuk, B08G79XSG7
Ongebruikt, volledig, DWT 4-delige set Borgringtang Borgveertang 125 mm 175 mm 225 mm 330 mm, B0776DQF9Z
Ongebruikt, Ferrule Krimptang Kit, Preciva Zeshoekige Zaagtand Zelfverstelbare Ratchet Wire Terminals Crimper Kit met 1900-delig Draad Terminals Krimpconnectoren Draadeindhulzen
Ongebruikt, volledig, Wishlink Shank Carbide 1/4" Graveergereedschap Houtbewerking Cutter Set van 12 ", B08F3D2G4C