Ongebruikt, getest en werkend, VONROC delta multifunctionele slijper, 20 V, zonder accu en oplader, stofopvangzak, opbergtas, B09NC5LRTX
Ongebruikt, volledig, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Ongebruikt, volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Lichte gebruiksporen volledig, Verpakking ontbreekt, Hancaner Multifunctionele Polijstopzet (excl toestel) Accessoires Metaal Staal Hout Grinder M14 115mm, B09MW3D2BK
Lichte gebruikssporen, volledig, Hancaner Haakse Slijper Beugel Universele Vaste Beugel Polijstmachine Converteerbare Snijmachine Tafelzaag Multifunctionele Desktop Dissel Haakse Slijper Stand voor 100 en 125 Haakse Slijpers, B09L84G2LL
Ongebruikt, getest en werkend, geen schijfjes inbegrepen, Tilswall Haakse Slijper, B07VQ5MPZL
Ongebruikt, beschadigde verpakking , Microscoopstatief Aluminiumlegering Microscoopondersteuning Digitale microscoopstatief Verstelbare ondersteuning Tafelmicroscoop Statiefbeugelhouder, industriële digitale microscoop C-montagehouder , B07R7KWTF8
Ongebruikt, getest en werkend, Tilswall Haakse Slijper, B07VQ5MPZL