Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Hi-Spec 35-Delige Gereedschapsset met USB Oplaadbare Elektrische Schroevendraaier. Handgereedschap voor Huishoudelijke Reparatie & 40-Delige Wandmontage Set, in Koffer - Blauw, B07VMR6F5N
Ongebruikt, getest en werkend, CSNDICE Zaklamp Super Bright draagbare hand-LED-koplamp 7000 lumen 9000mAh USB oplaadbare zaklampen IP5 waterdichte koplamp powerbank, B07SSXJC3Z
Ongebruikt, volledig, Gobran Gereedschapsset in koffer, 100-delig, multifunctionele gereedschapskist voor thuisgebruik, met hamer, tang, schroevendraaier, mes, sleutel, meetlint, elektrische pen, B08M5LW5YK
Ongebruikt, volledig, Prostormer Ratelsleutelset, 14-delig, chroom-vanadium-staal, 6-19 mm, flexibel, met opbergdoos, B087JBHXTG
Ongebruikt, getest en werkend, MIRTHBUY 10 ton hydraulische krimptang, koperen buis 4-70 mm² tang kabelschoenen krimptang met 9 paar matrijzen, B096FDRK9T
Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, ENEACRO SDS-Plus klopboormachine, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheid 0-920 tpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Ongebruikt, volledig, Preciva ratelsleutelset, 1/4 inch, 5-25 Nm, omschakelratel, draaimoment schroefsleutelset voor fiets, ± 0,5% foutnauwkeurigheid, met steeksleutelset en 100 mm verlengstang, B09F9G5PV7
Ongebruikt, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, SCHADE aan plastic koffer : Handvat + 1 slot defect , WORKPRO Gereedschapskoffer gevuld, 160 stuks. Gereedschapsset, gereedschapskist B07NVD92LQ
Ongebruikt, beschadigde verpakking, TANCUDER Hazet luchtpistool Blaaspistoolset Persluchtstofzuiger blaaspistool met spiraalslang en T-vormige snelkoppeling voor metaalbouwers, automonteurs, bouwvakkers, schilders (blauw), B09H4115F5
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt, WORKPRO Waterpomptangset, buistang verstelbaar met groefglijscharnier, waterpomptangenset 200 mm en 250 mm, snelspanner, gebogen bek, 2-delig, B01FQPCQ9Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ORIA Elektrische Schroevendraaier Precise, 22-in-1 Draagbare Magnetische Schroevendraaierset met 20 Bits, Opladen via USB en 3 LED-Verlichting, Reparatiegereedschapsset voor Smartphone, Klok, Horloge, B07X1MY1JN
Ongebruikt, volledig, Someline krimptang, geïsoleerde kabelschoenen, set, krimpverbinders, assortiment kit, stootverbinders voor kabels van 0,5-6 mm², 36 verschillende modellen, platte stekker, 252 stuks, B07PVGZ26Y
Ongebruikt, KAIWEETS Automatische draadstripper met 260PCS-krimpconnectoren en -klemmen, B097T2SK8R
Ongebruikt, volledig, 2 x Preciva krimptang adereindhulzen set met 1200 adereindhulzen gereedschapsset 0.25 - 10.00 mm2, B086BV38XS
Ongebruikt, getest en werkend, EverBrite 18-pack mini LED-zaklampset - Draagbare zaklampen Ideaal voor orkaanbenodigdheden Kamperen, 's avonds lezen, fietsen, barbecueën, feesten, backpacken - Inclusief draagkoord en 54 x AAA-batterijen, B01CTX742M
Ongebruikt, WORKPRO 24-Piece Oscillating Multi Tool Accessories Kit, Wood Metal Oscillating Saw Blades, Mix Multitool Blades Set for Cutting, Sanding, Grinding ; B0109SELWA
Ongebruikt, Swiss+Tech Multifunctionele RVS Tang 17-in-1 Opvouwbare Multitool Multifunctioneel met Tang Zakmes Zaag voor Kamperen Wandelen Repareren, B08HQCY2KB
Ongebruikt, ok,, ISDT N8 Acculader Acculader Universeel LCD-display snellader oplader voor 8 accu's Ni-MH NI-Cd AA AAA Li-lon LiHv NI-MH NI-Cd LiFePO4 Eneloop , B07YG29YDC
Ongebruikt, WORKPRO gereedschapstas 42 cm, roster 1680D polyester, met brede opening van ritssluiting, draagbeugel en verstelbare schouderriem, B07N23DCPD
Ongeopend, ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28) , B07ZF7ZRFG
Ongebruikt, Ejoyous ER32 Spantangen Set 19 Stks, 2-20mm Lente Spantang Set Spantang Spantang Set Koolstofstaal, voor CNC Graveermachine Mill Draaibank Gereedschaphouder, B09L1KNRKS
Lichte gebruikssporen, niet getest, VONROC Tacker - VPower 20V - Incl. 1000 nietjes & 1000 spijkers - Eksl. accu en oplader, B09RKB1585
Ongebruikt, Greenworks tools 40 V oplader Gen II universeel, B08TGJP5DF
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, enkele pluggen ontbreken, STANDERS - Bouwpakket met tang en 60 metalen holle pluggen, B08PC835ZH
Ongebruikt, Greenworks Tools Li-ion-accu, 24 V, 2,0 Ah, oplaadbare, krachtige accu met led-display, geschikt voor alle 24 V Greenworks Tools-series, B08T8RPYW7
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS Digitale multimeter Voltmeter Slimme elektrische tester Meet Spanning Stroom Weerstand Continuïteit Inschakelduur Capaciteit Temperatuur Frequentie Automatisch bereik 10000 tellingen TRMS, B09GF2FZVY
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Vastar Rotary Tool Draadloos, met 51-delige accessoires, 3.7V Power Rotary Tool Kit Drinkbare Grinder, Rotary Multi Tool Kit met LED-licht, variabele snelheid 6000-21000 RPM voor ambacht, doe-het-zelf, B08W2TNXN4
Ongebruikt, Ferrule Krimptang Kit, Preciva Zeshoekige Zaagtand Zelfverstelbare Ratchet Wire Terminals Crimper Kit met 1900-delig Draad Terminals Krimpconnectoren Draadeindhulzen
2x Ongebruikt, volledig, Quick Fix Klem Messing Armatuur Bankschroef DIY Positionering Bank Schaafmachine Stop Gat Planning Stop Bank (20 mm), B09LHJR1BX
Ongebruikt, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B
Lichte gebruikssporen, nietjes ontbreken, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B
Ongebruikt, ok Greenworks Borstelloze 24 V 35 Nm accuschroef/accuschroevendraaier met 2 Ah accu, oplader, gereedschapskist, schroevendraaier bit , B096ZGCC5D