8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Hi-Spec 35-Delige Gereedschapsset met USB Oplaadbare Elektrische Schroevendraaier. Handgereedschap voor Huishoudelijke Reparatie & 40-Delige Wandmontage Set, in Koffer - Blauw, B07VMR6F5N
Ongebruikt, getest en werkend, VONROC delta multifunctionele slijper, 20 V, zonder accu en oplader, stofopvangzak, opbergtas, B09NC5LRTX
Ongebruikt, getest en werkend, CSNDICE Zaklamp Super Bright draagbare hand-LED-koplamp 7000 lumen 9000mAh USB oplaadbare zaklampen IP5 waterdichte koplamp powerbank, B07SSXJC3Z
Ongebruikt, getest en werkend, batterij slot sluit niet, SLERFT kruislijnlaser, groene laserwaterpas, zelfnivellerende lijnlaser met instelbare helderheid, horizontaal/verticaal schakelbaar met magnetische voet, beschermhoes en batterij, B096M92WD6
Ongebruikt, volledig, Gobran Gereedschapsset in koffer, 100-delig, multifunctionele gereedschapskist voor thuisgebruik, met hamer, tang, schroevendraaier, mes, sleutel, meetlint, elektrische pen, B08M5LW5YK
Ongebruikt, volledig, Prostormer Ratelsleutelset, 14-delig, chroom-vanadium-staal, 6-19 mm, flexibel, met opbergdoos, B087JBHXTG
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, MIRTHBUY 10 ton hydraulische krimptang, koperen buis 4-70 mm² tang kabelschoenen krimptang met 9 paar matrijzen, B096FDRK9T
Ongebruikt, getest en werkend, VIWAA Zelfnivellerende laserwaterpas - ViWAA L2 LD Green Beam 150ft oplaadbare lijnlaserwaterpasinstrument met horizontale/verticale lijn en kruislijn - magnetische klem, zelfnivellerende, pulsmodus en 360 ° roterend, B08QNC1T41
Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, ENEACRO SDS-Plus klopboormachine, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheid 0-920 tpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Ongebruikt, volledig, Preciva ratelsleutelset, 1/4 inch, 5-25 Nm, omschakelratel, draaimoment schroefsleutelset voor fiets, ± 0,5% foutnauwkeurigheid, met steeksleutelset en 100 mm verlengstang, B09F9G5PV7
Ongebruikt, volledig, Preciva ratelsleutelset, 1/4 inch, 5-25 Nm, omschakelratel, draaimoment schroefsleutelset voor fiets, ± 0,5% foutnauwkeurigheid, met steeksleutelset en 100 mm verlengstang, B09F9G5PV7
Ongebruikt, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, volledig, verpakking ontbreekt, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, getest en werkend, Zaagjes ontbreken, Terratek 550 W elektrische decoupeerzaag, 3000 SPM, met 5 bladeren, in koffer, voetplaat van aluminium, motor van koper, B083M7L9J3
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, SCHADE aan plastic koffer : Handvat + 1 slot defect , WORKPRO Gereedschapskoffer gevuld, 160 stuks. Gereedschapsset, gereedschapskist B07NVD92LQ
Ongebruikt, beschadigde verpakking, TANCUDER Hazet luchtpistool Blaaspistoolset Persluchtstofzuiger blaaspistool met spiraalslang en T-vormige snelkoppeling voor metaalbouwers, automonteurs, bouwvakkers, schilders (blauw), B09H4115F5
Ongebruikt, originele verpakking ontbreekt, WORKPRO Waterpomptangset, buistang verstelbaar met groefglijscharnier, waterpomptangenset 200 mm en 250 mm, snelspanner, gebogen bek, 2-delig, B01FQPCQ9Q
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, KAIWEETS LR100G laserontvanger voor Kaiweets KT360A KT360B T03 puls-kruislijnlaser, dubbelzijdige ontvangst, groene straal bereik tot 50-60 m, automatische uitschakeltimer, 2 x AAA-batterijen, B08BL7JMVB
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ORIA Elektrische Schroevendraaier Precise, 22-in-1 Draagbare Magnetische Schroevendraaierset met 20 Bits, Opladen via USB en 3 LED-Verlichting, Reparatiegereedschapsset voor Smartphone, Klok, Horloge, B07X1MY1JN
Ongebruikt, volledig, OundarM heteluchtpistool voor krimpkousen, 200 cm lange kabel, klein handwerk, 300 W, keuze uit twee temperaturen, B07Z82TVFH
Ongebruikt, volledig, Someline krimptang, geïsoleerde kabelschoenen, set, krimpverbinders, assortiment kit, stootverbinders voor kabels van 0,5-6 mm², 36 verschillende modellen, platte stekker, 252 stuks, B07PVGZ26Y
Ongebruikt, KAIWEETS Automatische draadstripper met 260PCS-krimpconnectoren en -klemmen, B097T2SK8R
Ongebruikt, volledig, 2 x Preciva krimptang adereindhulzen set met 1200 adereindhulzen gereedschapsset 0.25 - 10.00 mm2, B086BV38XS
Ongebruikt, getest en werkend, EverBrite 18-pack mini LED-zaklampset - Draagbare zaklampen Ideaal voor orkaanbenodigdheden Kamperen, 's avonds lezen, fietsen, barbecueën, feesten, backpacken - Inclusief draagkoord en 54 x AAA-batterijen, B01CTX742M
Ongebruikt, volledig, MIRTHBUY 100 stuks zaagblad set multifunctionele tool accessoire set voor Fein Multimaster Multitool Dremel Makita Einhell, B08GYBTX56
Ongebruikt, ok, Hi-Spec Mini bankschroef met draaibare kop en krachtig bevestigingsmechanisme met zuignap, B08F7JPXSR
Ongebruikt, WORKPRO 24-Piece Oscillating Multi Tool Accessories Kit, Wood Metal Oscillating Saw Blades, Mix Multitool Blades Set for Cutting, Sanding, Grinding ; B0109SELWA
Ongebruikt, Swiss+Tech Multifunctionele RVS Tang 17-in-1 Opvouwbare Multitool Multifunctioneel met Tang Zakmes Zaag voor Kamperen Wandelen Repareren, B08HQCY2KB
Ongebruikt, FNNEMGE Tire Inflator Air Compressor, 120PSI Cordless Tire Pump with 6000mAh Rechargeable Li-ion Battery& Digital LED Lights for Car,Bike,Motorcycle,Balls, B099HSJVFG