8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, bevestigingsclips ontbreken, getest en werkend, Set v 3 LED Plantenlicht,Plantenlamp Volledig Spectrum 448 Leds Plantenlamp Groeilamp 45w 90cm Plantenlicht , B07W8ZLNSP
Ongebruikt, blijft heel licht flikkeren als schakelaar uit, schakelaar te vervangen, getest en werkend, Set v 3 LED Plantenlicht,Plantenlamp Volledig Spectrum 448 Leds Plantenlamp Groeilamp 45w 90cm Plantenlicht , B07W8ZLNSP
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, Greenworks Accukettingzaag, 24 V, 25 cm, kettingsnelheid 4 m/s, automatische smering (met 1 accu en oplader), B08TMGSBGT
Ongebruikt, ok, LYFETC Tuinspiraalboor tuinboor, grondboor voor boormachine, plantboor, tuinboor (4x42cm + 4x22cm), B093GM84XM
Gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, V-TAC VT-50-S-B 469 LED-Außenstrahler 50W Warm white, B07MYKVBZY
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset Plus Litze - compleet met weideomheining, weideomheining, grondpaal en isolatoren en tester - extreem stil apparaat! 230V, B072KKR7V8
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset weideomheining, weideomheining band 200 m, grondpalen, isolatoren, tester, B0797TTK6Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VONROC 3-in-1 bladblazer – 3000W – Blazen, Zuigen & Versnipperen – 270km/h – Incl. 35L opvangzak , B07YX2H56V
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde koffer n Mini Cordless Chainsaw, 6 Inch Electric Chainsaw with 2 Batteries and 2 Chains, 16.8 V One-Handed Chainsaw , B09G9Q5MX2
3 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
4 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
5 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
6 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
7 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4