8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, volledig, MOPEI Airless verfspuitpistool en slangset met 517 spuitmond en verlengstang van 20 cm, B08GXB9ZKS
Ongebruikt, volledig, MOPEI Sproeier Gids Tool voor Airless Verfspuit 7/8 inch Schroefdraad Kom met een 8 inch Verlenglans 315 Tip, B08397MQRB
Ongebruikt, 2 x Keenso 8.5 Inch Elektrische Scooter Wielen, Elektrische Scooter Achterwiel voor M365PRO, B08YK1FH4J
Ongebruikt, beschadigde verpakking , Microscoopstatief Aluminiumlegering Microscoopondersteuning Digitale microscoopstatief Verstelbare ondersteuning Tafelmicroscoop Statiefbeugelhouder, industriële digitale microscoop C-montagehouder , B07R7KWTF8