8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, Greenworks Accukettingzaag, 24 V, 25 cm, kettingsnelheid 4 m/s, automatische smering (met 1 accu en oplader), B08TMGSBGT
Ongebruikt, volledig, MOPEI Airless verfspuitpistool en slangset met 517 spuitmond en verlengstang van 20 cm, B08GXB9ZKS
Ongebruikt, ok, LYFETC Tuinspiraalboor tuinboor, grondboor voor boormachine, plantboor, tuinboor (4x42cm + 4x22cm), B093GM84XM
Ongebruikt, volledig, MOPEI Sproeier Gids Tool voor Airless Verfspuit 7/8 inch Schroefdraad Kom met een 8 inch Verlenglans 315 Tip, B08397MQRB
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset Plus Litze - compleet met weideomheining, weideomheining, grondpaal en isolatoren en tester - extreem stil apparaat! 230V, B072KKR7V8
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset weideomheining, weideomheining band 200 m, grondpalen, isolatoren, tester, B0797TTK6Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VONROC 3-in-1 bladblazer – 3000W – Blazen, Zuigen & Versnipperen – 270km/h – Incl. 35L opvangzak , B07YX2H56V
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde koffer n Mini Cordless Chainsaw, 6 Inch Electric Chainsaw with 2 Batteries and 2 Chains, 16.8 V One-Handed Chainsaw , B09G9Q5MX2
3 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
4 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
5 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
6 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
7 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4