8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, VONROC Ventilator en Straalkachel – 2000W – 3 standen – voor ruimten tot 20 m2, B081D4MFM9
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, niet getest, Zerodis Afvoerventilator, 25 W, 220 V, 95 mm, voor wandmontage, geluidsarme buisventilator, ideaal voor het vervoeren van hydrocultuur, broeikas, badkamer, keuken, garage, B07KF838GF
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, Greenworks Accukettingzaag, 24 V, 25 cm, kettingsnelheid 4 m/s, automatische smering (met 1 accu en oplader), B08TMGSBGT
Ongebruikt, ok, LYFETC Tuinspiraalboor tuinboor, grondboor voor boormachine, plantboor, tuinboor (4x42cm + 4x22cm), B093GM84XM
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset Plus Litze - compleet met weideomheining, weideomheining, grondpaal en isolatoren en tester - extreem stil apparaat! 230V, B072KKR7V8
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset weideomheining, weideomheining band 200 m, grondpalen, isolatoren, tester, B0797TTK6Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VONROC 3-in-1 bladblazer – 3000W – Blazen, Zuigen & Versnipperen – 270km/h – Incl. 35L opvangzak , B07YX2H56V
3x Hama 00176592 radiatorthermostaat, Ongebruikit, niet getest, slimme radiatorthermostaat, wit , B08GSRV3PB
Ongebruikt, ok, Dubbelmotorige kachelventilator met 4 bladen, warmteaangedreven houtbrander-vuurventilator, milieuvriendelijk en efficiënt voor houtbrande , B09FSSCNY7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde koffer n Mini Cordless Chainsaw, 6 Inch Electric Chainsaw with 2 Batteries and 2 Chains, 16.8 V One-Handed Chainsaw , B09G9Q5MX2
Ongebruikt, ok Latinaric 3-weg monteurhulp airconditioning voor R134A R12 R22 R502 manometer met slang 3FT , B01JGAZGWG
3 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
4 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
5 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
6 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
7 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4