8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongeopend, in seal, ingedeukte verpakking, Lontan handgrepen voor keukenkasten Kast handgrepen Roestvrijstalen meubelgrepen 160 mm Gatafstand Ladegrepen Kastgrepen Roestvrijstalen keukendeurgrepen, Pak van 20, B08B8QZ2YT
Ongeopend, in seal, ingedeukte verpakking, Lontan handgrepen voor keukenkasten Kast handgrepen Roestvrijstalen meubelgrepen 160 mm Gatafstand Ladegrepen Kastgrepen Roestvrijstalen keukendeurgrepen, Pak van 20, B08B8QZ2YT
Ongeopend, in seal, ingedeukte verpakking, Lontan handgrepen voor keukenkasten Kast handgrepen Roestvrijstalen meubelgrepen 160 mm Gatafstand Ladegrepen Kastgrepen Roestvrijstalen keukendeurgrepen, Pak van 20, B08B8QZ2YT
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MHDYT Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Ongebruikt, volledig, Qrity 20 stuks keukengrepen zwart keukenkast deurgrepen keukenkast trekgat midden, gat midden 128 mm (mat zwart) zwart keukenkast deurgrepen keukenkast trekgat midden, gat midden 128 mm (mat zwart)
Ongebruikt, ok, LAIWOO Set van 8 scharnieren hoekstop 100 graden roestvrij kastscharnier met deurscharnier soft close automatisch scharnier geïntegreerde demping scharnieren voor keukenkast kledingkast kastdeur meubel, B09573W2CV
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, FULLOVE Cordless Chainsaw, Mini Chainsaw, Chainsaw, Battery Electric Chainsaw with 2 Batteries and Charger, 6 Inch One-Handed Electric Rechargeable ; B096VR2Y3L
Ongebruikt, getest en werkend, Greenworks Accukettingzaag, 24 V, 25 cm, kettingsnelheid 4 m/s, automatische smering (met 1 accu en oplader), B08TMGSBGT
Ongebruikt, ok, LYFETC Tuinspiraalboor tuinboor, grondboor voor boormachine, plantboor, tuinboor (4x42cm + 4x22cm), B093GM84XM
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset Plus Litze - compleet met weideomheining, weideomheining, grondpaal en isolatoren en tester - extreem stil apparaat! 230V, B072KKR7V8
Ongebruikt, volledig, Ellofence Hobby wilgenhek starterset weideomheining, weideomheining band 200 m, grondpalen, isolatoren, tester, B0797TTK6Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VONROC 3-in-1 bladblazer – 3000W – Blazen, Zuigen & Versnipperen – 270km/h – Incl. 35L opvangzak , B07YX2H56V
2x Ongebruikt, ok, Invisieklep met handgreep, inspectieluik met deur, toegangsdeur (40 x 50 cm, wit) , B07P19TNL3
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde koffer n Mini Cordless Chainsaw, 6 Inch Electric Chainsaw with 2 Batteries and 2 Chains, 16.8 V One-Handed Chainsaw , B09G9Q5MX2
3x Ongebruikt , Alumat - Roestvrijstalen Aluminium Overgangsprofiel - Perfect als Deurdrempel, als Bescherming tegen Ongedierte of als Weerpoot , B0823SVTSL
Plm 14 omverpakkingen, voornamelijk handvaten/knoppen, ongebruikt, diverse afmetingen en kleuren
3 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
4 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
5 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
6 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4
7 zakjes van 60 stuks, Ongeopend , mesjes zijn GROEN niet rood zoals in de foto, Sunshine smile Grastrimmer, 60 stuks, kunststof reservemessen, reservemesjes, grastrimmer, accessoires, reservemes voor grastrimmer, kunststof messen voor accutrimmer B097GM37G4