Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, ean 088381808750
Ongebruikt, aftermarket replaces DC18RD, getest en werkend
Na te zien, intensief gebruikt, met 18V batterij 2,0Ah, batterij getest en ok
Na te zien, gebruikt, accessoires volledig,
Gebruikt, in stax box; getest en werkend, enkele losse elementen bij de motor die soms haperen
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, Getest en werkend, ean 5715492141272
Lichte gebruikssporen, Xlock systeem, getest en werkend (draait miss iets trager dan gewoonlijk?), ean 3165140962537
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, ean 3165140840774
Ongebruikt, getest en werkend, ean 3165140835565
Ongebruikt, getest en werkend, ean 3165140799959
Gebruikssporen , getest en werkend, ean 3165140799959
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ean 3165140705844
Ongebruikt, getest en werkend, incl lader en batterij , ean 3165140843218
Gebruikt, getest en werkend, incl lader en batterij, ean 3165140942775
Ongebruikt, ok, enkel lichte sporen op wieltjes en inschuifsporen, ean 3165140247207
Gebruikt, getest en werkend, systeem bovenste handvat (inklapbaar) afgebroken, zie foto, alle access.
Ongebruikt, boor 1mm ontbreekt , 3165140689823 + nietjesmachine 2 sds-plus beitels , zaaglbaden , meeste verpakking niet volledig
Lichte gebruiksspôren, ok en volledig, ean 4039784157637
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Intensief gebruikt, te reinigen, getest en werkend, enkel slang met mond, stang met vloermond en opvangzak ontbreken
Intensief gebruikt, getest en werkend,meest acc aanwezig
Ongebruikt, met aansluiting tuinslang, tot 2m05 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering