Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Getest en werkend, In Makita box incl lader en 2x batterij 18V 1,5mah met accessoire-lade. Lichte gebruikssporen, kop boormachine licht geroest, bitsets/accessoires licht geroest
Ongebruikt, in opbergbox met lader en 2x nieuwe 4,0mah batterij , ean 3165
Ongebruikt, beschadigde doos, ean 8717479000821, getest en werkend
Ongebruikt, beschadigde doos, getest en werkend
Ongebruikt, in Stax opbergbox, enkel toestel, getest en werkend
Ongebruikt, in Stax opbergbox, toestel + 1 batterij 18V 4,0mAh, getest en werkend
Getest en werkend, ongebruikt, SMS2003 , engelse stekker, EAN 5051747893412
Ongebruikt, Getest en werkend, ean 4010951780544
Ongebruikt, volledig, getest en werkend, ean 4006274271722
Ongebruikt, volledig, getest en werkend, ean 4006274271722 ,
Ongebruikt,Stanley 1-79-206 trolley ; ean 3253561792069
Ongebruikt, plastic onderaan gebroken, geen effect op werking, wieltjes kunnen nog perfect geplaatst worden, incl alle accessoires
Ongebruikt, 1 trede lichte deuk, 4+5 tredes per kant Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, alle acc aanwezig ; kleine krak in plastic filter, ean 4004025086434
Getest en werkend, gebruikt, blanco doos
Getest en werkend, gebruikssporen, ean 8435128277522
Ongebruikt, getest en werkend, ean 5035048705186
Ongeopend/ Nieuw , ean 3389110790610 , Adviesprijs 6874
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Ongebruikt, geopend, 1 glaasje van 1 camera gebarsten ;710670909267 B083XK5Z8L
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ean 4015704266481
Ongebruikt, incl 7 netwerkkabels, voeding camera via netwerkkabel, incl 2TB harde schijf recorder; B07N88HJM3
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR48 Mono Fia Held Ts-9 , Kobaltblauw, maat 48, FIA Approved, nieuwprijs 1199
Ongebruikt, getest en werkend 046221120059
Ongebruikt, getest en werkend, 22cm diameter, 4082300768930
Ongebruikt, getest en werkend, miniem krasje zijkant scherm, 4988028368813
Ongebruikt, ok, gepaste bandenmaten zie foto , ean 3760035010234
Thule 7112; ongebruiikt, 1 stop zijkant ontbreekt, + rubbers gebogen, ean 091021139176
Gebruikt, getest en werkend, batterij te vervangen (CR20knopbatterij)
Ongebruikt, getest en werkend, 2 stukjes afgebroken onderaan zie foto's, Einhell 4300295