Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Ongeopend, SBRFTITS7NR50 Mono Fia Diamanten Ts-7, zwart , maat 50 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR62 Mono Fia Held Ts-9 , kobaltlauw, maat 62 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongeopend, SBRFTITS7NR64 Mono Fia Diamanten Ts-7, zwart , maat 64 , Fia Approved, nieuwprijs 1199
Ongebruikt, Small, kleine beschadiging aan afneembare bescherming onderaan, ean 8051019175755
Ongeopend, Old Jack Diesel 110PA2E0_009_S Zwart/Zilver, Maat Small
Ongebruikt, Medium, kleine vlek op zwarte verf, 0634065940003
Ongebruikt, Small, bevestiging vizier kapot, ook zonder te gebruiken, 0634065938468
Niet getest, lichte gebruikssporen, 12V
Gebruikt, getest en werkend 8430046127744
Gebruikssporen, getest en werkend + 1 Hella kap blauw
Volledig, zie foto voor merken, 12x1,25 L28 bolts; ean 8424332325280
Boutje waarmee handvat is bevestig is afgebroken makkelijk te vervangen door standaard