Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Getest en werkend, In Makita box incl lader en 2x batterij 18V 1,5mah met accessoire-lade. Lichte gebruikssporen, kop boormachine licht geroest, bitsets/accessoires licht geroest
Ongebruikt, in opbergbox met lader en 2x nieuwe 4,0mah batterij , ean 3165
Ongebruikt, boor 1mm ontbreekt , 3165140689823 + nietjesmachine 2 sds-plus beitels , zaaglbaden , meeste verpakking niet volledig