Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, Getest en werkend, ean 5715492141272
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Ongebruikt, met aansluiting tuinslang, tot 2m05 Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Plm 3 items, 2x ontkalkers voor boiler (1x gebruikt 1x ongebruikt) + 1x omhuizing waterfilter
Ongebruikt, chrome, 4005176929106 beschadigde geopende doos
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos
Ongebruikt; ean 4005176890048, douchepijp, beschadigde doos