Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Ongebruikt, plastic onderaan gebroken, geen effect op werking, wieltjes kunnen nog perfect geplaatst worden, incl alle accessoires
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Ongebruikt, geopend, 1 glaasje van 1 camera gebarsten ;710670909267 B083XK5Z8L
Ongebruikt, incl 7 netwerkkabels, voeding camera via netwerkkabel, incl 2TB harde schijf recorder; B07N88HJM3
Gebruikt, getest en werkend, batterij te vervangen (CR20knopbatterij)
Intensief gebruikt, te reinigen, getest en werkend, enkel slang met mond, stang met vloermond en opvangzak ontbreken
Intensief gebruikt, getest en werkend,meest acc aanwezig
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Plm 3 items, 2x ontkalkers voor boiler (1x gebruikt 1x ongebruikt) + 1x omhuizing waterfilter
Ongebruikt, chrome, 4005176929106 beschadigde geopende doos
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos
Ongebruikt; ean 4005176890048, douchepijp, beschadigde doos
1x Ongebruikt, 1x na te zienn ean 6970443212879
Ongebruikt, gekoppeld aan oude accounts