Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Getest en werkend, In Makita box incl lader en 2x batterij 18V 1,5mah met accessoire-lade. Lichte gebruikssporen, kop boormachine licht geroest, bitsets/accessoires licht geroest
Ongebruikt, in opbergbox met lader en 2x nieuwe 4,0mah batterij , ean 3165
Ongebruikt, beschadigde doos, ean 8717479000821, getest en werkend
Ongebruikt, beschadigde doos, getest en werkend
Ongebruikt, in Stax opbergbox, enkel toestel, getest en werkend
Ongebruikt, in Stax opbergbox, toestel + 1 batterij 18V 4,0mAh, getest en werkend
Getest en werkend, ongebruikt, SMS2003 , engelse stekker, EAN 5051747893412
Ongebruikt, Getest en werkend, ean 4010951780544
Ongebruikt, volledig, getest en werkend, ean 4006274271722
Ongebruikt, volledig, getest en werkend, ean 4006274271722 ,
Ongebruikt,Stanley 1-79-206 trolley ; ean 3253561792069
Ongebruikt, 1 trede lichte deuk, 4+5 tredes per kant Dit kavel komt niet in aanmerking voor de gratis thuislevering
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, alle acc aanwezig ; kleine krak in plastic filter, ean 4004025086434
Getest en werkend, gebruikt, blanco doos
Ongebruikt, getest en werkend, ean 5035048705186
Ongeopend/ Nieuw , ean 3389110790610 , Adviesprijs 6874
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ean 4015704266481
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR48 Mono Fia Held Ts-9 , Kobaltblauw, maat 48, FIA Approved, nieuwprijs 1199
Ongebruikt, getest en werkend, 2 stukjes afgebroken onderaan zie foto's, Einhell 4300295
Getest en werkend, lichte gebruikssporen, ean 088381808750
Na te zien, intensief gebruikt, met 18V batterij 2,0Ah, batterij getest en ok
Na te zien, gebruikt, accessoires volledig,
Gebruikt, in stax box; getest en werkend, enkele losse elementen bij de motor die soms haperen
Lichte gebruikssporen, Xlock systeem, getest en werkend (draait miss iets trager dan gewoonlijk?), ean 3165140962537
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend, ean 3165140840774
Ongebruikt, getest en werkend, ean 3165140835565
Ongebruikt, getest en werkend, ean 3165140799959
Gebruikssporen , getest en werkend, ean 3165140799959
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ean 3165140705844
Ongebruikt, getest en werkend, incl lader en batterij , ean 3165140843218