Gratis thuislevering (BE/NL) vanaf 50€ totaal netto-bod
Of via afhaalpunt op afspraak
Lichte kras op 1 zijkant, volledig en ok, 4005176466496
Ongebruikt, beschadigde doos, Grohe 31615000 ; ean 4005176523649
Ongeopend, Sabelt SBRFTITS9BR48 Mono Fia Held Ts-9 , Kobaltblauw, maat 48, FIA Approved, nieuwprijs 1199
Ongebruikt, getest en werkend, 22cm diameter, 4082300768930
Zwart mat, lichte gebruikssporen
Lichte gebruikssporen, inox, volledig , 761780997705
Ongebruikt, Grohe 34558000 ; ean4005176310089
Lichte gebruikssporen, Grohe 34441002 , ean 4005176311031
Lichte gebruikssporen, kleine kras , Grohe 32223002, ean 4005176861970
Ongebruikt, Grohe 40535000, ean 4005176905490
Lichte gebruikssporen, geen verpakking, ean 4005176934278
Plm 3 items, 2x ontkalkers voor boiler (1x gebruikt 1x ongebruikt) + 1x omhuizing waterfilter
Ongebruikt, chrome, 4005176929106 beschadigde geopende doos
Ongebruikt, 4005176875595, beschadigde geopende doos
Ongebruikt; ean 4005176890048, douchepijp, beschadigde doos
Ongebruikt, incl batterijen div kleuren ,