Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Getest en werkend, 1 vlek , lichte krasjes op ijzer, AEG IKB64431XB 58*52cm
58x51cm ; transportschade : hoeken metalen bescherming beschadigd, Glas nergens beschadigd, 4242002724362
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen/stof
Ongebruikt, Getest en werkend, geen verpakking Type DAB-18
Ongebruikt, Getest en werkend, Donkerblauw ean 8016361926677
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, met inductielader , div kleuren, 40x40x40cm
Ongebruikt, incl 1 Li-ion batterij, zwart, geen oplader aanwezig.
Ongebruikt, 1 kapje beschadiging onderaan, kan nog geplaatst worden
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Getest en werkend, Bridge + 2x E27lamp white ambiance
1x Lader ontbreekt; werkt op ingebouwde batterij, ongebruikt
5 Items, sommige geknipt, andere ledfoutje op einde