Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Getest en werkend, 1 vlek , lichte krasjes op ijzer, AEG IKB64431XB 58*52cm
Getest en werkend, Inox kom, spatdeksel en 1 klopaccessoire Ontbreken
58x51cm ; transportschade : hoeken metalen bescherming beschadigd, Glas nergens beschadigd, 4242002724362
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen/stof
Ongebruikt, 1 dopje van de alessi set ontbreekt ; Girotondo design KingKong
Kleur Flint oyster, Ongebruikt; 3,5l LS2532-307FSS
Ongebruikt, 1 kras op de achterzijde blok
Heel lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, 4009209305530
Hhlifestyle, alle vuren, Ongebruikt, 20,24,28cm diam, speciale vormen
Ongebruikt, Getest en werkend, geen verpakking Type DAB-18
Ongebruikt, Getest en werkend, Donkerblauw ean 8016361926677
Ongebruikt, amazon basics MU-BL5001AW4 met pro blend technology, silver
Ongebruikt, kleur platinum, kleine deuk boven voetpedaal + lichte kras deksel van opensnijden doos
Fiammetta Ongebruikt, Rainbow Gebruikssporen, geen verpakking
Ongebruikt, 18/10 stainless teel ean 8014808659812
Ongebruikt, 18pcs; 1 bord met blister op rand, ean 8029121906567
Ongebruikt, 18pcs; 1 groot bord blister op rand, eqn 8029124077677