Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
Getest en werkend, 1 vlek , lichte krasjes op ijzer, AEG IKB64431XB 58*52cm
58x51cm ; transportschade : hoeken metalen bescherming beschadigd, Glas nergens beschadigd, 4242002724362
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen/stof
Ongebruikt, Getest en werkend, geen verpakking Type DAB-18
Ongebruikt, Getest en werkend, Donkerblauw ean 8016361926677
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, engelse stekker met adapter
Getest enw erkend, kan ook gemonteerd woprden als tafelmodel
Ongebruikt, incl 1 Li-ion batterij, zwart, geen oplader aanwezig.
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, donkerbruine vleugels
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, zilverkleurige vleugels
Ongebruikt, deskels met beschadigingen, 8716382184666
Ongebruikt, 1 kleine box en 1 groot deksel lichte beschadigingen
Ongebruikt, Deksels kleine beschadigingen
Plm 13 stuks, defect, beschadigd en/of onvolledig OA Razer++Logitec, Roccat
Ongebruikt, batterijen ontbreken (standaard herlaadbare AA)
Plm 10 stuks, batterijen ontbreken (standaard heroplaadbare AA) met lichte gebruikssporen