Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Getest en werkend, 1 vlek , lichte krasjes op ijzer, AEG IKB64431XB 58*52cm
58x51cm ; transportschade : hoeken metalen bescherming beschadigd, Glas nergens beschadigd, 4242002724362
Getest en werkend, zeer lichte Gebruikssporen/stof
Ongebruikt, Getest en werkend, geen verpakking Type DAB-18
Ongebruikt, Getest en werkend, Donkerblauw ean 8016361926677
Ongebruikt, incl 1 Li-ion batterij, zwart, geen oplader aanwezig.
Gebruikssporen, cartridges niet aanwezig, 1x kan 3,6l + 1x reservoir 8,2lt , reservoir bovenaan plasticje afgebroken, geen effect werking
Ongebruikt, insulated mub, black mat 5010576934857
Gebruikt, Getest en werkend, accessoires ontbreken, enkel compressor, geen slangen + spuitkop aanwezig
Duidelijke Gebruikssporen, Getest en werkend, wit scwxcq01rr
Getest en werkend, lichte Gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik
Ongebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Gebruikt, Getest en werkend, 3,0lt; amazon basics AB500, 700W, high efficiency motor
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend incl 2 zakken